سخنگوی قوه قضائیه
حکم 4 متهم امنیتی صادر شد
۴ متهم امنیتی بازداشت شده که پیشتر سخنگوی قوه‌ قضاییه از صدور حکم آنها خبر داده بود به تحمل ۵ تا ۱۰ سال حبس تعزیری محکوم شدند.
وجود بابک زنجانی دوم کذب است
سخنگوی قوه قضائیه گفت: اخبار مبنی بر وجود بابک زنجانی دوم غلط است چنان که روابط عمومی وزارت نفت نیز این موضوع را تکذیب کرده است.
پرونده شکایت از محموداحمدی‌نژاد به کجا رسید؟
سخنگوی قوه قضائیه: «در این پرونده افرادی شاکی خصوصی بودند که دادگاه آنها را دعوت کرد و دلایل آنها را شنید و در حال حاضر در مرحله‌ رسیدگی قرار دارد.
محسنی اژه ای: پرونده احمدی‌نژاد در حال رسیدگی است
سخنگوی قوه قضاییه در نشست خبری خود به مواردی چون اظهارات آقای هاشمی،تعرض عربستانی ها به دو نوجوان ایرانی و حادثه شیراز و ... پرداخت.
توضيحات اژه اي درباره کسانی که از رحیمی پول گرفتند
مسئول دفتر سخنگوی قوه قضاییه درباره نقل‌هایي ازرسانه‌ها از نشست روز گذشته حجت الاسلام و المسلمین اژه‌ای درباره افرادی که از رحیمی وجوهی دریافت کرده بودند.
اژه ای: کسی در پرونده پدیده بازداشت نشده است
حجت‌الاسلام والمسلمین محسنی اژه‌ای در هفتاد و چهارمین نشست خبری با اهالی رسانه گفت: فعلا کسی در پرونده پدیده بازداشت نشده است.
هفتاد و سومین نشست سخنگوی قوه قضائیه برگزار شد
حکم دادگاه بدوی م.ر ، پرونده رئیس‌جمهور سابق در قوه قضائیه ، بررسی شبکه‌های اجتماعی توسط دادستان تهران مهمترین مسائل مطرح شده در این نشست خبری بود.
نشست خبری اژه ای، سخنگوی قوه قضائیه برگزار شد
سخنگوی قوه قضائیه در خصوص برخی شایعات مبنی بر برداشت پول از اموال بابک زنجانی گفت: اینگونه خبرها به هیچ عنوان صحت ندارد.
نمایش خبرهای بیشتر
تمامی حقوق این سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی شبنم می باشد. استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.
ShabnamNews.com All rights reserved 2014 ©