بارداری
خودسوزی یک خانم باردار در فسا +تصاویر
امروز ساعت 11 صبح خانمی باردار در پارک شهر فسا خود را آتش زد.
خطر داروهای ضد افسردگی برای زنان باردار
پزشکان مصرف قرص‌های ضدافسردگی برای زنان را به مجاز نمی‌دانند، استفاده از این قرص‌ها طی دوران بارداری خطری برای سلامت جنین محسوب می‌شود.
رفع تَرَک‌های پوستی دوران بارداری
ترک‌های پوستی یا استریاها در اثر اتساع بیش‌ از حد پوست به وجود می‌آید. این اتساع از میزان تحمل الیاف کلاژن و الاستین پوست بیشتر است و به نوعی پوست را دچار پارگی و جرخوردگی می‌کند.
امکان زایمان طبیعی زنان مبتلا به بیماری قلبی
دبیرعلمی شانزدهمین کنگره سراسری تازه‌های قلب و عروق گفت: زنان بارداری که بیماری‌های قلبی خفیفی دارند، می‌توانند زایمان طبیعی کنند.
این تغییرات در دوران بارداری طبیعی است؟
بزرگ شدن شکم نیست که برای مادران آینده عجیب و حتی مسئله‌ساز به نظر می‌رسد؛ از ترک‌های روی پوست گرفته تا تغییر شکل ناف می‌تواند برای کسانی که اولین تجربه بارداری را پشت سر می گذارند مایه تعجب و حتی ترس باشد.
مضرات استراحت مطلق در دوران بارداری
استراحت مطلق هنگام باردرای می‌تواند به کودک آسیب‌های فراوان وارد آورد.
لباس‌هاي ممنوعه در بارداري
در دوران بارداری لباس بايد راحت و گشاد باشد. لباسي که مي‌پوشيد نبايد به شکم و پاها بچسبد، وزن آن بايد روي شانه‌ها باشد و به واسطه کمربند يا کش روي اين وزن روي شکم نيفتاده باشد.
چگونه بعد از زایمان شکم مان را کوچک کنیم؟
همه زنان دنیا این روزها را گذرانده‌اند. اما باید به این فکر کنید که چه‌طور هر چه زودتر از شر این کیلوهای اضافی خلاص شوید و به وزن پیش از زایمانتان برگردید.
سندرم هلپ در طی دوران حاملگی چیست؟
سندرم هلپ از عوارض فشارخون بالای حاملگی است. در حدود ۲ درصد از ۱۲ درصد زنان حامله با فشار خون بالای حاملگی را به خود اختصاص می دهد.
اما و اگرهای مصرف جگر در دوران بارداری
اگر خانم بارداری هوس خوردن جگر داشته باشد، باید از خرید جگرهای باز خودداری و انواع بسته‌بندی شده آنها که دارای تاییدیه‌های لازم بهداشتی هستند را خریداری کند.
ده دلهره بارداری چیست ؟
بارداری نوعی تغییر در زندگی عادی است و هر تغییری می تواند دلهره آور باشد، مخصوصا اگر شناخت کافی نسبت به آن وجود نداشته باشد
راهنمای حفظ زیبایی چهره در دوران بارداری
در دوران بارداری به واسطه اضافه وزن و فعل و انفعالاتی که در بدن مادر باردار اتفاق می‌افتد شمایل صورت هم تغییر می‌کند. بعضی صورت‌ها به شدت گرد می‌شوند. برخی دیگر مربع و بعضی هم کاملا به شکل مستطیل درمی‌آیند. نگران این تغییرات نباشید.
تاثیر مهم نحوه خوابیدن مادر باردار بر سلامت جنین
اولین و مهم‌ترین دلیل برای مشکل‌های خواب در دوران باداری، افزایش اندازه جنین است که یافتن وضعیتی راحت برای خوابیدن را برای زن باردار، مشکل می‌کند.
اطلاع از بارداری بدون آزمایش
راه هایی که میتوانیم بارداری را تشخیص دهیم.مادر شدن، یکی از مهم‌ترین و شیرین‌ترین دوره‌های زندگی هر خانمی محسوب می‌شود.
کار ضروریی که یک ماه قبل از بارداری باید انجام داد
بعضی از دوران‌ها مثل دوران بارداری یا رژیم، بدن احساس نیاز بیشتری به دریافت ویتامین‌ها می‌کند.
نمایش خبرهای بیشتر
تمامی حقوق این سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی شبنم می باشد. استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.
ShabnamNews.com All rights reserved 2014 ©