یارانه
شهرام جزایری: میتوانم 2.5 میلیون تومان یارانه بدهم
شهرام جزایری می‌گوید: من همچنان عقیده دارم می‌توانم ماهی دو میلیون و 500 هزار تومان را به هر ایرانی برای یارانه نقدی بپردازم. کار نشدنی‌ای نیست.
یارانه صدهزارتومانی، شعار یا واقعیت؟
دبیر مجمع تشخص مصلحت نظام در پاسخ به منتقدانش یارانه صدهزارتومانی را نه‌ تنها امری واقعی و شدنی دانست، بلکه برای تحقق مفهوم هدفمندسازی یارانه‌ها، آن را یک الزام برای ادامه کارایی این طرح عنوان کرد.
حذف یارانه سه دهک پردرآمد قابلیت اجرا ندارد
معاون سازمان مدیریت با بیان اینکه هم اکنون برخی یارانه را حق خود می‌دانند و قطع آن مقاومت ایجاد می‌کند، گفت: حذف یارانه سه دهک پردرآمد قابلیت اجرا ندارد.
نفس‌های آخر یارانه 75 میلیون نفری
آخرین یارانه نقدی امسال در حالی ساعت 24 فردا، بیستم اسفند‌ماه به حساب سرپرستان خانوار واریز خواهد شد که به نظر می‌رسد با مصوبات اخیر مجلس در بودجه سال 1395 یارانه این ماه جزو آخرین یارانه‌هایی است که به حساب بیش از 75 میلیون متقاضی واریز خواهد شد.
اعتراض 900 هزار نفری به حذف از یارانه
در جریان حذف یارانه بگیران پردرآمد، بالغ بر 900 هزار نفر از حذف شدگان معترض شدند که در نهایت بیش از نیمی از آنها به لیست سازمان هدفمندی یارانه ها برگشتند.
یارانه و حقوق تا پایان سال با تاخیر پرداخت می‌شود
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به انتخابات پیش روی مجلس شورای اسلامی، انتظار می رود تأخیر در پرداخت یارانه حداقل تا پایان سال جاری ادامه داشته باشد.
26 مهر یارانه ها واریز می شود
سازمان هدفمندسازی یارانه ها اعلام کرد: پنجاه و ششمین مرحله از واریز یارانه نقدی مربوط به مهر ماه سال جاری ساعت 24 روز یکشنبه هفته آینده انجام می شود.
زمان واریز یارانه مهرماه
بیست و یکم هر ماه موعد مقرر واریز یارانه به حساب سرپرستان است اما سکوتی که در سازمان هدفمندی یارانه ها حاکم است گویا این ماه نیز مانند ماه های گذشته با تاخیر 4 تا 5 روزه یارانه واریز و جمع کل تاخیر واریز یارانه دقیقا به یک ماه برسد.
حذف ۲ میلیون و ۱۰۰ هزار نفر از یارانه‌بگیران
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اعلام خبر حذف ۲ میلیون و ۱۰۰ هزار نفر از یارانه بگیران و ادامه این روند تا پایان امسال گفت: برای افزایش مشمولان سبد کالا منتظر اعتبارات هدفمندی یارانه هستیم.
تصمیم مجلس درباره قطع یارانه از سال 95
یک نماینده مجلس از منتفی شدن طرح دو فوریتی پارلمان برای قطع یارانه نقدی از سال ۹۵ خبرداد.
یارانه شهریورماه با 7روز تاخیر،امشب واریز می‌شود
طبق گفته اکبر ایزدی مدیرعامل سازمان هدفمند سازی یارانه ها یارانه نقدی شهریورماه با 7 روز تاخیر شنبه (28 شهریورماه) به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود.
آخرین یارانه تابستانی به روزهای آخر کشید
آخرین یارانه نقدی تابستان شنبه -28 شهریور ماه - به حساب سرپرستان خانوار واریز می‌شود.
یک پاسخ مبهم برای حذف شدگان از یارانه نقدی
معترضان به حذف یارانه نقدی با مراجعه به سامانه مربوطه برای اعلام درخواست خود با پیامی مواجه می شوند که ابهام آنها را بیشتر از قبل می کند.
برقراری یارانه 16 هزار نفر از معترضین
قائم مقام وزیر تعاون با قانونی دانستن اقدام وزارت کار برای شناسایی گروههای پردرآمد از برقراری یارانه بیش از 16 هزار نفر از معترضین به حذف یارانه خبر داد.
پرداخت یارانه تنهاراه ایجاد ثبات درنرخ شیر
عضو کمیسیون کشاورزی،آب و منابع طبیعی مجلس، با بیان اینکه رشد بی وقفه نرخ شیر نارضایتی عمده مردم را رقم زده است، گفت: رویکرد جامعه به ویژه قشر ضیعف آن در مقابل رشد نرخ ها دوری از مصرف محصولات گران و به خطر افتادن سلامتشان است.
یارانه هر فرد باید 15000 تومان باشد!
دولت قبل تا 28000 هزار میلیارد تومان و تا 32000 میلیارد تومان محاسبه شده بود، این درحالی بود که دولت چیزی حدود 42هزار و 500 میلیون تومان یارانه نقدی به مردم پرداخت می کند و این پول در اختیار حدود 76 میلیون نفر توزیع می گردد.
یارانه افرادی که امشب قطع می‌شود + لینک ثبت اعتراض
معاون رفاه اجتماعی وزارت تعاون گفت: اگر یارانه برخی از افراد امشب واریز نشد می توانند به سایت http://yaraneh10.ir مراجعه کنند.
پنجاه‌و چهارمین واریز مصیبت‌بار یارانه گذشت
پنجاه و چهارمین مرحله از یارانه نقدی که از تامین مالی آن به عنوان مصیبت عظمی دولت تعبیر می‌شود در حالی به حساب سرپرستان خانوار واریز و قابل برداشت شد .
آخرین خبر از واریز یارانه مرداد ماه
یارانه نقدی ۴۵۵۰۰ تومانی مرداد ماه ساعت ۲۴ دوشنبه ۲۶ مرداد به حساب سرپرستان خانوار واریز می‌شود و از همان ساعت قابل برداشت است.
یارانه ۴۵۵۰۰ تومانی مرداد فردا شب واریز می‌شود
سازمان هدفمندی یارانه‌ها اعلام کرد یارانه نقدی مردادماه(هر نفر ۴۵۵ هزار ریال) فردا شب به حساب سرپرستان خانوار واریز می‌شود.
زمان واریز یارانه نقدی مردادماه
سازمان هدفمند سازی یارانه ها زمان واریز یارانه نقدی مرداد ماه را اعلام کرد.
این ماه یارانه نقدی چند نفر قطع می شود؟
در شرایطی دولت طی روزهای آینده باید به حساب سرپرستان خانوار یارانه نقدی واریز کند که نمایندگان مجلس در جریان بررسی لایحه بودجه سال 94 کل کشور سقف پرداخت یارانه نقدی را با 3 هزار میلیارد تومان کاهش 39 هزار میلیارد تومان تصویب کردند.
معوقه 17000 یارانه‌بگیر واریز می‌شود؟
بعد از برگرداندن چند هزار نفر از معترضان به قطع یارانه نقدی‌شان به لیست سازمان هدفمندی یارانه‌ها، اکنون این ابهام برای آنها ایجاد شده است که یارانه پرداخت نشده در دوران حذف، به آنها پرداخت خواهد شد؟
برقراری یارانه ۱۷ هزار نفر از حذف شدگان
قائم مقام وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی درباره نحوه برقراری مجدد یارانه حذف‌شدگان و معوقات چند ماه گذشته شفاف‌سازی کرد و گفت: افراد معترض با ثبت در سامانه مورد بررسی مجدد قرار می‌گیرند.
حذف یارانه کم‌درآمدها به جای پردرآمدها!
حذف یارانه نقدی برخی شهروندان باعث اعتراض به سازمان هدفمندی یارانه‌ها و انتقاد از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی شده و ...
یارانه برخی معترضان مجدد برقرار شد
درحالی دولت از خردادماه سامانه اعتراض به حذف یارانه نقدی را راه اندازی و اعلام کرد که این سامانه تا اطلاع ثانوی فعال خواهد بود که برخی از معترضان به حذف یارانه نقدی برخلاف وعده داده شده پاسخی دریافت نکرده و برخی یارانه‌شان وصل شده است.
یارانه مرحله 53 به حساب سرپرستان خانواده واریز شد
یارانه تیر ماه بامداد جمعه 26 تیر به حساب سرپرستان خانوار واریز و قابل برداشت شد.
یارانه نقدی امشب واریز می‌شود
یارانه نقدی تیرماه ساعت 24 امشب پنج‌شنبه - 25 تیرماه – (بامداد جمعه) به حساب سرپرستان خانوار واریز و قابل برداشت خواهد شد.
زمان پرداخت یارانه تیرماه اعلام شد
مدیرعامل سازمان هدفمند سازی یارانه‌ها، زمان دقیق واریز پنجاه و سومین مرحله یارانه نقدی مربوط به تیر ماه سالجاری را اعلام کرد.
از یارانه تیرماه چه خبر؟
در حالی یارانه بگیران به دریافت یارانه 45500 خود در 22 هر ماه عادت کرده‌اند که سازمان هدفمندی یارانه‌ها از از زمان واریز یارانه تیر ابراز بی اطلاعی می‌کند.
هدفمندسازی یارانه‌ها تمدید می‌شود
همزمان با ابلاغ سیاست‌های کلی برنامه ششم توسعه از سوی مقام معظم رهبری، گمانه‌زنی ها و ابهامات درباره تمدید یا عدم تمدید هدفمندسازی یارانه‌ها در ...
تاکنون یارانه ۴۰۰ هزار نفر قطع شده است
سخنگوی کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با اعلام اینکه طبق گزارش دولت تا دوسه هفته پیش یارانه ۴۰۰ هزار نفر قطع شده است، گفت: به احتمال ۹۰ درصد دولت هدفمندی یارانه‌ها را در برنامه ششم توسعه می گنجاند.
نمایش خبرهای بیشتر
تمامی حقوق این سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی شبنم می باشد. استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.
ShabnamNews.com All rights reserved 2014 ©