بنزین
ایران تا پایان سال 95 به یک کشور صادرکننده بنزین تبدیل می‌شود
سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: روزانه حدود 63.5 میلیون لیتر بنزین در 9 پالایشگاه تهران، اراک، اصفهان، بندرعباس، تبریز، شازند، کرمانشاه، شیراز و آبادان تولید می‌شود.
دو نرخی بودن بنزین، زمینه قاچاق را آماده می‌کند
یک عضو هیأت رئیسه کمیسیون انرژی مجلس با تأکید بر اینکه کاهش فساد و قاچاق سوخت از مزایای تک‌نرخی بودن است، اظهار کرد: با دو نرخی بودن زمینه برای فساد و قاچاق آماده می‌شود.
وزیر نفت: دونرخی شدن قیمت بنزین فساد می‌آورد
وزیر نفت با حمایت از تک نرخی بودن قیمت بنزین گفت: اگر مجلس دو نرخی بودن قیمت بنزین را تصویب کند و قانون شود دولت مکلف به اجرای آن خواهد بود.
افزایش 5 درصدی قیمت فرآورده های نفتی در سال آینده
سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه سال 95 کل کشور گفت: براساس مصوبه امروز کمیسیون تلفیق بودجه سال 95 مقرر شد 5 درصد به قیمت هر لیتر فرآورده های نفتی مانند بنزین، نفت و گاز در سال 95 اضافه شود.
برنامه جدید بنزینی دولت
قائم مقام شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی با اشاره به ادامه عرضه کارتی بنزین، دلایل افزایش قیمت سی ان جی را تشریح کرد و گفت: طرحی جدید برای استفاده کارت در پمپ‌بنزین‌ها در شورای اقتصاد تعریف می‌شود.
ساخت پمپ بنزین‌های زیرپله‌ای در تهران
یک مقام مسئول با اشاره به امضای ۳ قرارداد ساخت جایگاه‌های بنزین تک تلمبه‌ای در تهران گفت: پیش‌بینی می‌شود به زودی با مشارکت شهرداری‌ها، ۳۰ تا ۶۰ پمپ بنزین تک تلمبه‌ای در تهران احداث شود.
مهلت استفاده از بنزین ۷۰۰ تومانی تمدید شد
وزیر نفت گفت: وزارت نفت پیشنهاد داده است تا آخر آبان ماه مردم اجازه استفاده از بنزین ٧٠٠ تومانی داشته باشند.
پتروشیمی‌های داخلی صادرکننده بنزین یورو۴ شدند+سند
واحد پتروشیمی بندر امام خمینی (ره) موفق به تولید بنزین مطابق با استانداردهای یورو۴ و صادرات آن شد.
چرا مردم دیروز بی بنزین ماندند
«در حال به روز رسانی است»، این دلیل اتفاقی است که بامداد روز گذشته بسیاری از مردم را بی‌بنزین گذاشت.
قطع ناگهانی بنزین در جایگاه های تهران و شهرستان ها
ارائه بنزین در برخی جایگاه ها (پمپ بنزین ها) تهران و تعدادی از شهرهای ایران برای چند ساعت بامداد تا صبح امروز پنجشنبه قطع شد.
افزایش 66 درصدی واردات بنزین در سال 93
آمارهای رسمی وزارت نفت از افزایش ۶۶ درصدی واردات بنزین و کاهش ۹۸ درصدی صادرات گازوئیل حکایت دارد.
آخرین خبر درباره حذف کارت سوخت
مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی با اشاره به کاهش حدود ۴۵۰ میلیون لیتری ذخیره بنزین ۴۰۰ تومانی کارت‌ها در طول یک ماه گذشته، اعلام کرد: برنامه‌ای برای حذف کارت‌های سوخت نداریم.
جزئیات ابطال کارت بنزین خودروها
یک مقام مسئول در شرکت پخش فرآورده‌های نفتی با اشاره به ابطال بیش از ۶.۵ میلیون کارت بنزین خودروهای شخصی و موتورسیکلت‌ها، گفت...
بنزین دوباره گران می شود؟
بیژن زنگنه در حاشیه افتتاح نمایشگاه دستاوردهای شرکت مهندسی و ساخت تاسیسات دریایی ایران در مجلس به سوالی در خصوص دلیل افزایش قیمت بنزین پاسخ داد.
سوختگیری بنزین سوپر با کارت جایگاهدار انجام شود
وی تصریح کرد: چنانکه از کارت سوخت برای سوختگیری بنزین سوپر استفاده شود دستگاه پوز خود به خود قیمت 700 تومان را به صورت هزار و 200 تومان محاسبه می‌کند.
پیشنهادهای جدید برای افزایش بیشتر قیمت بنزین
در حالی که نرخ جدید بنزین در هفته گذشته قطعی شد و به صورت یکسان و با قیمت 10 هزار ریال به خودروها عرضه می شود، هنوز پیشنهادهایی برای افزایش بیشتر قیمت مطرح است.
هشدار درباره کسر سهمیه بنزین 700 تومانی
یک مقام مسئول با بیان اینکه سهمیه کارت‌های سوخت صرفا بنزین معمولی ۷۰۰ تومانی است، گفت: مردم اگر برای خرید بنزین سوپر از کارت خود استفاده کنند، ضمن کسر سهمیه برای هر لیتر باید ۱۲۰۰ تومان پرداخت کنند.
واکنش بازار خودرو به گرانی بنزین+ قیمت خودرو
اگرچه دولت تصمیم گرفته تا با افزایش قیمت بنزین، مرحله‌ای دیگر از ساماندهی یارانه انرژی را اجرایی سازد، اما بازارهایی از این تصمیم متاثر شدند که از قضا برای مردم مهم هستند.
ذخیره بنزین موجب آتش‌سوزی شد
ذخیره بنزین موجب انفجار و آتش سوزی یک باب منزل مسکونی در اصفهان شد.
واکنش فرمانده ناجا به فراخوان تجمع بنزین
فرمانده نیروی انتظامی در مورد فراخوان منتشرشده در شبکه‌های اجتماعی برای تجمع در اعتراض به تک‌نرخی شدن بنزین، گفت: مردم ما هوشیارتر از آن هستند که اسیر فراخوان‌های شبکه‌های اجتماعی شده و تا این لحظه نیز گزارشی از تجمع حاصل نشده است.
خبر خوش سهمیه بنزین آزاد
سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی گفت: سهمیه ای برای عرضه بنزین آزاد وجود ندارد و مالکان خودرو می توانند بدون محدودیت اقدام به سوختگیری کنند.
بنزین آزاد هم سهمیه‌بندی شد
رئیس انجمن جایگاهداران سوخت کشور با اشاره به تعیین سهمیه برای مصرف بنزین آزاد ۱۰۰۰ تومانی، گفت: به نظر می‌رسد سهمیه بنزین آزاد از ساعت ۱۲ امشب در کارت‌های سوخت واریز شود.
بنزین از ساعت صفر چهارشنبه لیتری ۱۰۰۰ تومان+جدول قیمت‌ها
مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی اعلام کرد: در چارچوب مصوبات مجلس و مصوبه شب یک شنبه هیئت وزیران، قیمت برخی حامل‌های انرژی تغییر کرد.
۱۱۰ هزار دستگاه پوز کارت سوخت باید برچیده شود
در سراسر کشور حدود ۳۳۵۰ جایگاه سوخت داریم که به طور متوسط ۹ تا بیست و چند نازل سوخت دارند و به تعداد این نازل‌ها، دستگاه پوز کارت سوخت در آن‌ها نصب شده است.
2.5 میلیارد لیتر سوخت در کارتها باقیمانده
سهمیه ٧٠٠ تومانی باقیمانده درکارتهای سوخت خودروهای شخصی و موتوسیکلتها، نزدیک به ٢,٥ میلیارد لیتر اعلام شد.
جایگاه‌های سوخت پس از اعلام قیمت بنزین + تصویر
جایگاه های سوخت بعد از اعلام قیمت 1000تومانی بنزین.
قیمت بنزین 1000 تومان شد
سهمیه بنزین 700 تومانی دیگر واریز نمی‌شود و بنزین معمولی با قیمت 1000 تومان تک‌نرخی شد.
قیمت های جدید بنزین و سایر حامل های سوخت اعلام شد
سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران گفت که از روز سه شنبه (٥ خردادماه ) هر لیتر بنزین معمولی با نرخ ١٠٠٠ تومان و هر لیتر بنزین سوپر نیز با نرخ ١٢٠٠ تومان عرضه خواهد شد.
درباره بنزین مجبور شدیم به مردم دروغ بگوییم!
بيژن حاج محمدرضا، رييس انجمن جايگاه‌داران سوخت مي‌گويد: ما اين دروغ را سر زبان‌ها انداختيم چون برخوردها تند شده بود و بايد كاري مي‌كرديم تا ماجرا بالا نگيرد.
تولید بنزین معادل یورو ۴ در پالایشگاه آبادان
مدیرعامل شرکت پالایش نفت آبادان از تولید بنزین معادل یورو چهار در این پالایشگاه در سال جاری و توزیع آن در اهواز و آبادان خبرداد.
در عید نوروز چقدر بنزین دود شد؟
در 14 روز اول سال 94، و در جریان مسافرت‌های نوروزی یک میلیارد و 103 میلیون لیتر بنزین در کشور سوزانده شد که بیشترین میزان مصرف مربوط به روز 12 فروردین با 105.3 میلیون لیتر بوده است.
نخستین سهمیه بنزین سال 94 شارژ شد
نخستین سهمیه بنزین یارانه ای خودروهای سواری شخصی درسال ۹۴ دیشب درکارتهای سوخت شارژ شد.
نمایش خبرهای بیشتر
تمامی حقوق این سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی شبنم می باشد. استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.
ShabnamNews.com All rights reserved 2014 ©