چــاپ
PDF
درشتر
ریزتر
روزنامه
تعداد بازدید: 1205 بار
شبنم نیوز » ورزشی

کتک کاری دو پرسپولیسی سرمزار اولادی!

 کتک کاری دو پرسپولیسی سرمزار اولادی! به گفته‌ شاهدان عینی این ستاره‌ کنونی فوتبال پس از مشاهده بازیکن اسبق پرسپولیس به سمت وی حمله‌ور شد و با حالت عصبانیت گفت: «تو باعث و بانی بسیاری از اتفاقات تلخ زندگی مهرداد بودی.»
کد خبر :97446
۱۰:۵۲:۰۰ ۱۳۹۵/۰۲/۰۶

به گزارش شبنم نیوز، یکی از ستاره‌های فعلی فوتبال ایران که امروز برای خواندن فاتحه بر سر خاک مهرداد اولادی رفته بود، پس از مشاهده «بازیکن اسبق پرسپولیس» با عصبانیت به سمت وی حمله‌ور شد!

جنجال پیش آمده بر سر مزار مهرداد اولادی سوژه رسانه ها شد و حتی در چنین مراسمی هم فوتبالی ها دست از دعوا و درگیری برنداشتند.

اما ماجرای درگیرشدن دو فوتبالیست قرمز چه بود؟ گویا روز شنبه هنگامی که یکی از ستاره‌های فعلی فوتبال ایران برای فاتحه‌خوانی سر مزار مهرداد اولادی حاضر شده بود، یکی از بازیکنان اسبق پرسپولیس را دید و بخاطر سابقه خصومت با او درگیر شد.

به گفته‌ شاهدان عینی این ستاره‌ کنونی پس از مشاهده بازیکن اسبق پرسپولیس به سمت وی حمله‌ور شد و با حالت عصبانیت گفت: «تو باعث و بانی بسیاری از اتفاقات تلخ زندگی مهرداد بودی.»

گفتنی است در لحظه رخ دادن این درگیری چند نفر دیگر نیز در صحنه حضور داشتند که برای بالا نگرفتن غائله بازیکن اسبق را از محل آرامگاه خارج کردند./تابناک

نظرات
ایمیل : نام :
* نظرات پس از تایید نمایش داده خواهد شد.
* در صورت لزوم نظرات ویرایش خواهد شد.
* تایید نظرات به منزله تایید عقاید توسط شبنم نیوز نمی باشد.

با تشکر از شما ، نظر شما پس از تایید نمایش داده خواهد شد

تمامی حقوق این سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی شبنم می باشد. استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.
ShabnamNews.com All rights reserved 2014 ©