چــاپ
PDF
درشتر
ریزتر
روزنامه
تعداد بازدید: 1797 بار
شبنم نیوز » بین الملل

ادامه مذاكرات ایران و كره جنوبی در زمینه همكاری های هسته ای

ادامه مذاكرات ایران و كره جنوبی در زمینه همكاری های هسته ایهیات كره ای به ریاست معاون وزیر تجارت، صنعت و انرژی این كشور در دیدار با معاون امور بین الملل، حقوقی و مجلس سازمان انرژی اتمی ایران بر ادامه مذاكرات دو طرف در زمینه همكاری های هسته ای تاكید كرد.
کد خبر :97442
۱۰:۳۳:۰۰ ۱۳۹۵/۰۲/۰۶

به گزارش شبنم نیوز از پایگاه اطلاع رسانی سازمان انرژی اتمی، در این دیدار كه بین هی بونگ چائه، معاون وزیر صنعت، تجارت و انرژی كره و بهروز كمالوندی، معاون امور بین الملل، حقوقی و مجلس و با حضور مسئولان حوزه های مرتبط صورت گرفت، طرفین با ابراز علاقمندی و خرسندی از روند رو به رشد همكاری های هسته ای دو كشور، بر عزم خود برای توسعه همكاری های دوجانبه تاكید كردند.

مقام كره ای با اشاره به روند رو به توسعه همكاری های دو كشور و سابقه همكاری های اقتصادی، فرهنگی و صنعتی ایران و كره، زمینه های همكاری هسته ای دو كشور از قبیل ایمنی هسته ای و امور پادمانی را از جمله گام های نخستین برای شتاب بخشیدن به همكاری های هسته ای دو كشور دانسته و نسبت به توسعه آن در آینده ابراز امیدواری كرد.
این دیدار روز یكشنبه صورت گرفته است.

**گسترش روابط ایران و ژاپن در حوزه های مختلف هسته ای

همچنین روز گذشته سفیر جدید ژاپن با علی اكبر صالحی، معاون رییس جمهور و رییس سازمان انرژی اتمی ایران دیدار و گفت و گو كرد.

در این دیدار طرفین به بحث و تبادل نظر در خصوص گسترش روابط و توسعه زمینه های مشترك همكاری پرداخته و ضمن ابراز علاقمندی، گسترش همكاری در حوزه های مختلف هسته ای به خصوص در زمینه ایمنی را مورد تاكید قرار دادند.

ادامه مذاكرات ایران و كره جنوبی در زمینه همكاری های هسته ای


ادامه مذاكرات ایران و كره جنوبی در زمینه همكاری های هسته ای

ادامه مذاكرات ایران و كره جنوبی در زمینه همكاری های هسته ای


نظرات
ایمیل : نام :
* نظرات پس از تایید نمایش داده خواهد شد.
* در صورت لزوم نظرات ویرایش خواهد شد.
* تایید نظرات به منزله تایید عقاید توسط شبنم نیوز نمی باشد.

با تشکر از شما ، نظر شما پس از تایید نمایش داده خواهد شد

تمامی حقوق این سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی شبنم می باشد. استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.
ShabnamNews.com All rights reserved 2014 ©