چــاپ
PDF
درشتر
ریزتر
روزنامه
تعداد بازدید: 183 بار
شبنم نیوز » اجتماعی

ثبت نام بیش از 56 هزار تن درطرح نوسازی ناوگان تاكسیرانی

ثبت نام بیش از 56 هزار تن درطرح نوسازی ناوگان تاكسیرانیسخنگوی طرح نوسازی ناوگان تاكسیرانی در شهرهای كشور گفت : تا كنون 56 هزار و 530 دارنده تاكسی فرسوده تولید قبل از سال 1385 در طرح نوسازی ناوگان تاكسیرانی ثبت نام كرده اند.
کد خبر :97433
۰۹:۵۳:۰۰ ۱۳۹۵/۰۲/۰۶

مهران كفاش افزود :ثبت نام جایگزینی تاكسی های فرسوده از اسفند سال گذشته (1394) در سراسر كشور آغازشد.

وی خاطر نشان كرد: تاكنون 43 هزار و 159 مورد از ثبت نامی ها توسط سازمان ها و واحدهای تاكسیرانی و حمل و نقل همگانی شهرداری ها و 18 هزار و 447 مورد از ثبت نامی ها توسط اتحادیه تاكسیرانی های شهری كشور و اتحادیه سازمان های حمل و نقل همگانی كشور تائید شده است.

كفاش تصریح كرد: همچنین تا الان 18 هزار و 447 پیامك به متقاضیان ارسال شده است تا برای دریافت معرفی نامه برای انتخاب بانك و نمایندگی ایران خودرو به سازمان ها و واحدهای تاكسیرانی و حمل و نقل همگانی شهرداری ها مراجعه كنند؛ ضمن اینكه پنج هزار و 955 متقاضی، شعبه بانك و نمایندگی ایران خودرو را انتخاب كرده اند.

سخنگوی طرح نوسازی ناوگان تاكسیرانی در شهرهای كشور بیان كرد: در راستای طرح نوسازی یاد شده، 136پرونده تسهیلات در بانك ها تشكیل و 85 پرونده در بانك ها تكمیل شده است.
این مقام مسئول در سازمان شهرداری ها و دهیاری های كشور ، شمار درخواست های خرید نقدی خودرو را 278 مورد برشمرد.

در طرح نوسازی ناوگان تاكسیرانی خودروهای جایگزین شامل سمند(ای اف 7)EF7 و پژو 405(جی ال ایكس) GLX مجهز به مخزن CNG با امكان پیمایش حداقل 300 كیلومتر در هر بار سوخت گیری،(جی پی اس) GPS برای اندازه گیری پیمایش تاكسی و تاكسیمتر برای اعلام كرایه جا بجایی مسافران معرفی شده است .

در این طرح 200میلیون ریال وام با نرخ 16 درصد باز پرداخت طی 48 ماه و 50 میلیون ریال هم برای اسقاط تاكسی فرسوده به تاكسی داران پرداخت می شود.


نظرات
ایمیل : نام :
* نظرات پس از تایید نمایش داده خواهد شد.
* در صورت لزوم نظرات ویرایش خواهد شد.
* تایید نظرات به منزله تایید عقاید توسط شبنم نیوز نمی باشد.

با تشکر از شما ، نظر شما پس از تایید نمایش داده خواهد شد

تمامی حقوق این سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی شبنم می باشد. استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.
ShabnamNews.com All rights reserved 2014 ©