چــاپ
PDF
درشتر
ریزتر
روزنامه
تعداد بازدید: 458 بار
شبنم نیوز » سیاسی

جنگ امروز ما با استکبار جنگ اقتصادی است

جنگ امروز ما با استکبار جنگ اقتصادی است نائب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: جنگ امروز ما با استکبار جنگ اقتصادی است.
کد خبر :97410
۱۱:۵۱:۰۰ ۱۳۹۵/۰۲/۰۵

محمدرضا باهنر در جمع مردم بروجرد در حسینیه علوی، افزود: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی ایران همواره درگیر یک جنگ تمام عیار با استکبار بود و شاید بتوان گفت که از سال 42 که امام(ره) پرچم اسلام ناب را بلند و نهضت خود را آغاز کرد و برای استقلال کشور همت شد از آن زمان جنگ آغاز شده و در هر روز و هر برهه زمانی جنگها رنگ و لعابی خاصی دارند.

وی با بیان اینکه امروز مهمترین دغدغه دشمنان، استقلال‌طلبی و آزادی‌خواهی مردم است، اظهار کرد: ملت غیور ایران اسلامی در طول این سال‌ها به جلو حرکت کرده‌اند و توانمندی‌های خود را در بخش‌های مختلف نشان داده‌اند.

نائب رئیس مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: این پیشرفت‌ها در بعد علم و فناوری، تجهیزات نظامی، خودکفایی اقتصادی و بهداشت و درمان بسیار گسترده بوده است به‌طوری‌که موشک‌های بالستیک ایران امروز تمامی خاک اسراییل را زیر سیطره خود دارند.

باهنر اضافه کرد: در حوزه علمی و نانو پیشرفت‌های زیادی شده به‌طوری‌که ایران جزء کمیته تدوین کننده استانداردهای نانو است و همچنین تجهیزات نظامی نیز نشان‌دهنده قدرت هستند.

وی بیان کرد: اسراییل در گذشته هر زمان می‌توانست به خاک لبنان و فلسطین حمله کند ولی حزب الله لبنان به برکت امام و رهبری از فرزندان لبنان و فلسطین رشد کردند و مقابل اسراییل ایستادند.

نائب رئیس مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: امروز فرهنگ بسیجی در تمام سرزمین‌های اسلامی رشد کرده است و فرزندان امام(ره) هر زمانی که اراده کرده و حرکت کردند پیروز شده‌اند.

باهنر افزود: امروز درگیری‌های جدی اقتصادی با نظام استکبار وجود دارد که می‌توان گفت جنگ امروز ما با استکبار و آمریکا یک جنگ تمام عیار اقتصادی است.

وی اظهار کرد: در حالی‌که برجام رو به جلو حرکت می‌کند و به سرانجام رسیده باید تلاش کرد تا کشور را در بخش‌های مختلفی که دارای مشکل و گرفتاری است کمک کنیم.

نائب رئیس مجلس با بیان اینکه دولت تدبیر و امید در جنگی نابرابر تلاش کرد تا در طول دو سال قدرت هسته‌ای ایران را به جهان تحمیل کند، اظهار کرد: دانشمندان هسته‌ای ایران امروز علم غنی سازی هسته‌ای را در ذهن دارند و هر زمان که اراده کنیم می‌توانیم غنی سازی کنیم ولی اکنون باید حق خود را از بازار دنیا در بخش اقتصاد بگیریم.

باهنر تصریح کرد: در حال حاضر میلیون‌ها جوان بیکار تحصیل کرده در کشور وجود دارد اما دولت به کارمند جدید نیاز ندارد و در بخش‌های مختلف حتی در تحصیلات دکترا هم نیازی به کارمند نیست.

وی اضافه کرد: مجلس دهم باید اقتصاد مقاومتی را تحقق بخشد و از ظرفیت‌های مختلف استفاده کرد تا شاهد کاهش آمار بیکاری باشیم.

نائب رئیس مجلس بیان کرد: برای اینکه هر ایرانی یک شغل آبرومند داشته باشد باید مهارت‌ها و فناوری‌ها را توسعه دهیم و جوانان را به سوی تولید و اشتغال سوق دهیم.

باهنر گفت: امید است این مجلس به دور از دعواهای سیاسی رسالت اصلی خود را دنبال کند و نه موافق و نه مخالف دولت باشد.


نظرات
ایمیل : نام :
* نظرات پس از تایید نمایش داده خواهد شد.
* در صورت لزوم نظرات ویرایش خواهد شد.
* تایید نظرات به منزله تایید عقاید توسط شبنم نیوز نمی باشد.

با تشکر از شما ، نظر شما پس از تایید نمایش داده خواهد شد

تمامی حقوق این سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی شبنم می باشد. استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.
ShabnamNews.com All rights reserved 2014 ©