چــاپ
PDF
درشتر
ریزتر
روزنامه
تعداد بازدید: 463 بار
شبنم نیوز » سیاسی

کسی که در دوران ریاست‌جمهوری‌اش به تبریز توهین کرد حالا شده‌ حامی مردم تبریز

کسی که در دوران ریاست‌جمهوری‌اش به تبریز توهین کرد حالا شده‌ حامی مردم تبریزسعیدی گفت: فردی که در دوران ریاست‌جمهوری‌اش به تبریز می‌گفت ده بزرگ؛ امروز حامی کاندیدای اصلاح‌‌طلبان در تبریز شده است.
کد خبر :97408
۱۱:۴۵:۰۰ ۱۳۹۵/۰۲/۰۵

محمداسماعیل سعیدی نماینده مردم تبریز و کاندیدای دور دوم انتخابات از حوزه انتخابیه تبریز با بیان اینکه، مشکلات تبریز باید با تدبیر و مدیریت صحیح رفع شود، گفت: تبریز از ظرفیت بسیار بالا در حوزه‌های اقتصادی، گردشگری و صنعتی برخوردار است و ما در دوران نمایندگی تمام تلاش خود را برای بهره‌برداری کامل از ظرفیت‌های تبریز به کار گرفتیم.

وی با بیان اینکه لازمه توجه به مشکلات تبریز، شناخت کامل تبریز است، تاکید کرد:برخی خیابان‌های شهر تبریز را نمی‌شناسند و حتی زبان آذری را نمی‌شناسند، چطور می‌خواهند نمایندگی کلان‌شهر تبریز را به عهده بگیرند؟ نماینده تبریز باید با کوچه و خیابان‌های این شهر آشنا باشد و ارتباط تنگاتنگی با مردم شهر داشته باشند چرا که مدیریت و نظارت از راه دور به هیچ عنوان شایشته تبریز نیست.

سعیدی با بیان اینکه برنامه‌های توسعه همه‌جانبه تبریز را به جدیت تمام دنبال خواهیم کرد، گفت: تبریز به عنوان نامزد کسب بهترین شهر گردشگری جهان مطرح شده است و مراسم معرفی تبریز به عنوان بهترین شهر گردشگری جهان اسلام، سال 2118 در تبریز برگزار خواهد شد لذا ما باید از تمام ظرفیت‌های خود برای توسعه همه‌جانبه تبریز استفاده کنیم.

نماینده مردم تبریز با اشاره به دیدار یکی از شخصیت‌های سیاسی با کاندیدای اصلاح‌طلب تبریز که به دور دوم راه یافته‌اند، گفت: سؤال ما این است، این مسئولی که دوران ریاست‌جمهوری خود در سفر به آذربایجان شرقی در اظهاراتی توهین آمیز، تبریز را به یک روستایی بزرگ تشبیه کرده بود، چطور می‌خواهد امروز در اراده مردم تبریز تاثیر گذار باشد؟ آیا این مقام مسئول توهین‌های که در دوران ریاست‌جمهوری خود به مردم تبریز داشته است را فراموش کرده است؟ که اگر ایشان هم فراموش کرده باشد مردم غیور تبریز توهین ایشان را فراموش نخواهند کرد.

نظرات
ایمیل : نام :
* نظرات پس از تایید نمایش داده خواهد شد.
* در صورت لزوم نظرات ویرایش خواهد شد.
* تایید نظرات به منزله تایید عقاید توسط شبنم نیوز نمی باشد.

با تشکر از شما ، نظر شما پس از تایید نمایش داده خواهد شد

تمامی حقوق این سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی شبنم می باشد. استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.
ShabnamNews.com All rights reserved 2014 ©