چــاپ
PDF
درشتر
ریزتر
روزنامه
تعداد بازدید: 366 بار
شبنم نیوز » حوادث

درگیری بین دستفروشان و مغازه داران در خیابان جمهوری تهران

درگیری بین دستفروشان و مغازه داران در خیابان جمهوری تهرانگروهی از مغازه داران و فروشندگان پاساژ همایون در خیابان جمهوری پیش از ظهر دوشنبه در اعتراض به حضور دستفروشان و بساط گستری آنها مقابل این پاساژ با دستفروشان درگیر شدند.
کد خبر :97295
۱۸:۴۱:۰۰ ۱۳۹۴/۱۲/۱۷

به گزارش ایرنا، یکی از دستفروشان به نام هادی که مدعی بود مورد ضرب و شتم قرار گرفته گفت: ساعت 11 به مانند روزهای پیش مشغول گستردن بساط خویش در مقابل پاساژ همایون بودم که ناگهان مغازه داران این پاساژ در اقدامی مشترک و از پیش تعیین شده به سمت من حمله ور شده و تمامی اجناس مرا به خیابان ریختند.

وی افزود: من و دو برادر دیگرم نیز شروع به دفاع از خود در برابر آنها کردیم.

یکی از مغازه داران که مایل به افشای نام خود نبود با تکذیب ضرب و شتم دستفروشان به خبرنگار ایرنا گفت: هر روز درگیری هایی بین دستفروشان و مغازه داران در خیابان جمهوری اتفاق می افتد که درگیری امروز نیز از این قاعده مستثنی نیست و اتفاق خاصی نیز نیفتاده است.

یکی از دیگر از دستفروشان به نام احمد به خبرنگار ایرنا گفت: مغازه داران هر روز ما را مورد اذیت و آزار قرار داده و این نوع درگیری در خیابان جمهوری امری عادی است.

وی افزود: سوال من این است که کالایی که دستفروشان می فروشند با اجناس مغازه دار از لحاظ نوع، کیفیت و جنس متفاوت است اما چگونه ما مزاحم کار و کاسبی آنها هستیم؟

مغازه داری که خود را احمدی معرفی می کرد در پاسخ به سوال وی گفت: این دستفروشان باعث ناامنی و سلب آرامش در محل مغازه های خیابان جمهوری شده و انواع دزدی، مزاحمت برای نوامیس مردم و فروش کالای بی کیفیت را در دستور کار خود قرار دادند که این موضوع موجب از رونق افتادن کار و کاسبی مغازه داران می شود.

روز گذشته کسبه خیابان جمهوری و خیابان ولیعصر(عج) در اعتراض به سدمعبر دستفروشان مغازه های خود را بستند و با تجمع در این خیابان ها خواستار جمع آوری دستفروشان شدند.

در این ارتباط رضا قدیمی مدیر عامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران با بیان اینکه دستفروشان از صبح فردا اجازه بساط گستری نخواهند داشت گفت: مردم نباید با برخوردهای احساسی از دستفروشان حمایت کنند.نظرات
ایمیل : نام :
* نظرات پس از تایید نمایش داده خواهد شد.
* در صورت لزوم نظرات ویرایش خواهد شد.
* تایید نظرات به منزله تایید عقاید توسط شبنم نیوز نمی باشد.

با تشکر از شما ، نظر شما پس از تایید نمایش داده خواهد شد

تمامی حقوق این سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی شبنم می باشد. استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.
ShabnamNews.com All rights reserved 2014 ©