چــاپ
PDF
درشتر
ریزتر
روزنامه
تعداد بازدید: 346 بار
شبنم نیوز » ورزشی

نگرانی سعودیها از رای AFC درباره بازی در ایران

  نگرانی سعودیها از رای AFC درباره بازی در ایران سعودیها ترس زیادی از مخالفت کنفدراسیون فوتبال آسیا با درخواست آنها برای بازی کردن با نمایندگان ایران در کشور ثالث دارند و از 15 مارس به روز سیاه فوتبال آسیا یاد می کنند.
کد خبر :97202
۰۹:۵۸:۰۰ ۱۳۹۴/۱۲/۱۳

به گزارش ایسنا، در حالی که از آغاز لیگ قهرمانان آسیا دو هفته می گذرد اما هنوز بازی نمایندگان ایران با عربستان برگزار نشده است تا جایی‌که کنفدراسیون فوتبال آسیا به خاطر اختلاف این دو کشور تصمیم گرفته است که بازی نمایندگان این دو کشور را به تعویق اندازد.

کنفدراسیون فوتبال آسیا تا 15 مارس(25 اسفند) به دو کشور ایران و عربستان فرصت داده است که مشکلات سیاسی خود را حل کنند در غیر این صورت بازی در کشور ثالث برگزار خواهد شد.

رسانه های عربستانی در این چند روز اخیر خبرهای زیادی درباره مخالفت AFC با درخواست آنها منتشر کرده اند و چند سایت سرشناس این کشور نوشته اند که کنفدراسیون فوتبال آسیا درخواست عربستان برای بازی کردن با نمایندگان ایران در کشور ثالث را رد کرده است چرا که هنوز در سایت AFC تغییری در زمان و مکان برگزاری بازیهای نمایندگان ایران با عربستان به وجود نیامده است و همین باعث نگرانی آنها شده است.

روزنامه الریاضیه عربستان با تیتر" 15 مارس، دروغ آسیایی" به سعودیها دلداری داد و نوشت که AFC با درخواست سعودیها مخالفت نخواهد کرد.

این روزنامه عربستانی نوشت: یک منبع موثق در کنفدراسیون فوتبال آسیا به ما خبر داد که نگران چیزی نباشیم و تغییر ندادن مکان و زمان بازیها به این معنا نیست که AFC با درخواست عربستان مخالفت کرده است بلکه همه چیز در 15 مارس مشخص می شود.


نظرات
ایمیل : نام :
* نظرات پس از تایید نمایش داده خواهد شد.
* در صورت لزوم نظرات ویرایش خواهد شد.
* تایید نظرات به منزله تایید عقاید توسط شبنم نیوز نمی باشد.

با تشکر از شما ، نظر شما پس از تایید نمایش داده خواهد شد

تمامی حقوق این سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی شبنم می باشد. استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.
ShabnamNews.com All rights reserved 2014 ©