چــاپ
PDF
درشتر
ریزتر
روزنامه
تعداد بازدید: 289 بار
شبنم نیوز » فرهنگی

انتشار یک روزنامه تازه در انگلیس پس از 30 سال

انتشار یک روزنامه تازه در انگلیس پس از 30 سال یک روزنامه ملی تازه به نام «نیو دی» (The New Day) روز دوشنبه پس از 30 سال در انگلیس منتشر و بر روی دکه روزنامه فروشی های این کشور به مخاطبین عرضه شد.
کد خبر :97170
۱۳:۵۹:۰۰ ۱۳۹۴/۱۲/۱۰

به نقل از خبرگزاری فرانسه از لندن، نیودی، مخاطبان و خوانندگان خود را افراد 35 تا 55 ساله در نظر گرفته و قول داده است که خالی از تعصب های سیاسی باشد و بر اخبار خوب و بد به طور یکسان تمرکز کند.

به رغم کاهش فروش روزنامه های چاپی که منجر به اعلان روزنامه ایندیپندنت در باره توقف انتشار نسخه چاپی و انتشار آن تنها به صورت آنلاین شد، روزنامه تازه تاکید کرده است که چارچوب و قالب منحصر به فرد و بی نظیر، به ادامه حیات آن کمک خواهد کرد.

روزنامه ایندیپندنت هفته گذشته اعلان کرد که از 23 مارس (3 فروردین) که آخرین نسخه چاپی آن منتشر خواهد شد، فقط به صورت آنلاین منتشر می شود.

بری رابتز سردبیر اجرایی نیودی با انتشار تصویری از صفحه نخست این روزنامه در صفحه توییتر خود نوشت: هنگامی که شما فردا روزنامه نیودی انگلیس را برمی دارید ، آن را بسیار متفاوت خواهید یافت.

این روزنامه علاوه بر جدول، اخبار هنری – فرهنگی، دستور آشپزی و فال بینی، شامل گزارش هایی در باره معضل کودکان مبتلا به بیماری فاقد رنگدانه پوستی در آفریقا و شمار زیادی از نوجوانان انگلیس است که مجبور به نگهداری از والدینشان هستند.

دیوید کامرون نخست وزیر انگلیس در نوشتاری در نخستین شماره نیودی با حمایت از ادامه حضور این کشور در اتحادیه اروپا، در باره پیامدهای ناشناخته خروج انگلیس از اتحادیه اروپا هشدار داده است.

مطلب صفحه نخست این روزنامه نیز به گزارشی در باره کودکانی که از پدر و مادرشان نگهداری می کنند، اختصاص یافته است.

نیودی که روز دوشنبه در 40 صفحه به طور رایگان منتشر شد، به مدت 2 هفته با بهای آزمایشی 25 پنی (معادل 35 سنت) و در روزهای پس از آن به بهای 50 پنی، فروخته می شود.

با وجود انتشار یک نسخه ارزان قیمت روزنامه ایندیپندنت در سال 2010، انتشارات ترینیتی میرور اعلان کرده است که این روزنامه به طور کلی جدید خواهد بود و خواهر یا نسخه ارزان قیمت دیلی میرور ناشر اصلی آن نیست.

فروش سالانه روزنامه دیلی میرور در ژانویه نسبت به سال قبل با 12 درصد کاهش، به 800 هزار نسخه رسید.نظرات
ایمیل : نام :
* نظرات پس از تایید نمایش داده خواهد شد.
* در صورت لزوم نظرات ویرایش خواهد شد.
* تایید نظرات به منزله تایید عقاید توسط شبنم نیوز نمی باشد.

با تشکر از شما ، نظر شما پس از تایید نمایش داده خواهد شد

تمامی حقوق این سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی شبنم می باشد. استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.
ShabnamNews.com All rights reserved 2014 ©