چــاپ
PDF
درشتر
ریزتر
روزنامه
تعداد بازدید: 369 بار
شبنم نیوز » سیاسی

ظریف: حضور مقتدرانه در مذاکرات هسته‌ای نتیجه انتخابات بود

ظریف: حضور مقتدرانه در مذاکرات هسته‌ای نتیجه انتخابات بود وزیر امور خارجه کشورمان با حضور در حسینیه ارشاد رای خود را داخل صندوق های رای انداخت.
کد خبر :97107
۰۹:۰۰:۰۰ ۱۳۹۴/۱۲/۰۷

محمدجواد ظریف در حاشیه شرکت در انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری در حسینیه جماران در جمع خبرنگاران اظهار کرد: انتخابات مظهر مردم‌سالاری دینی است که یکی از مهمترین یادگارهای امام (ره) و مبنای جمهوری اسلامی ایران است.

وی افزود: مردم ما تاکنون در صحنه انتخابات به خوبی نشان دادند با وجود تمام مشکلات و فشارها با حاکمیت متحد و پشتوانه این نظام هستند.

وزیر امور خارجه ادامه داد: همین انتخابات بود که به ما این قدرت را داد که با اقتدار در مذاکرات هسته‌ای حضور یابیم و تهدیدهای ظالمانه را خاتمه دهیم. من تردید ندارم که امروز هم مردم با حضور پرشور و پر از هوشیاری در انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری یک بار دیگر به دنیا نشان خواهند داد که همراه نظام و دولت هستند و از آن حمایت می‌کنند و همین بزرگترین برگ اقتدار ما در صحنه بین‌المللی خواهد بود.

ظریف در بخش دیگری از گفت‌وگوی خود تصریح کرد: یقین دارم که روز هفتم اسفند یک برگ زرین دیگری در تاریخ مشارکت هوشمندانه و گسترده مردممان برای ساختن فردای آن‌ها رقم خواهد خورد.

وزیر امور خارجه درباره برگزاری انتخابات بر مناسبات منطقه‌ای و بین‌المللی ایران نیز گفت:‌ هرچه حضور مردم گسترده‌تر باشد دنیا اقتدار این کشور را بیشتر احساس و درک می‌کند و متوجه می‌شود که باید با این مردم با زبان تکریم و نه با زبان فشار صحبت کند. مردم ما این درس را این بار هم به دنیا خواهند داد.


نظرات
ایمیل : نام :
* نظرات پس از تایید نمایش داده خواهد شد.
* در صورت لزوم نظرات ویرایش خواهد شد.
* تایید نظرات به منزله تایید عقاید توسط شبنم نیوز نمی باشد.

با تشکر از شما ، نظر شما پس از تایید نمایش داده خواهد شد

تمامی حقوق این سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی شبنم می باشد. استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.
ShabnamNews.com All rights reserved 2014 ©