چــاپ
PDF
درشتر
ریزتر
روزنامه
تعداد بازدید: 4499 بار
شبنم نیوز » دانش خانواده

برترین استایل های خیابانی زنانه زمستان 2016 + تصویر

برترین استایل های خیابانی زنانه زمستان 2016 + تصویر طرحی از مد وجود دارد که آن را "استایل خیابانی" می نامند و رشته ای از مد و فشن است که در سطح خیابان تعریف می شود.
کد خبر :96708
۲۰:۰۵:۰۰ ۱۳۹۴/۱۰/۱۳

همه انسان ها خواسته و یا ناخواسته طرفدار مد و فشن هستند. این چیزیست که حداقل در مواجهه با وجدان خودمان نمی توانیم آن را کتمان کنیم. با این وجود، حتی اگر خودتان را یکی از دنبال کنندگان مد بدانید، مطمئنا از بسیاری از مکاتب فکری مختلف دیگری که در این صنعت جود دارند، بی خبرید. عده ای را می شناسیم که هر روز در بوتیک های اورجینال ساعت ها وقت می گذرانند و یا از این خیاطی به آن خیاطی در تردد هستند، این افراد را که عمدتا طرفداران تیپ های کلاسیک هستند را می توانیم جزو گروه اول بدانیم. اما گروه دوم که معتقدند هیچ گونه دلبستگی به مد ندارند، تیپ های خود را با الهام از خیابان ها طراحی می کنند.

بله، طرحی از مد وجود دارد که آن را "استایل خیابانی" می نامند و رشته ای از مد و فشن است که در سطح خیابان تعریف می شود. در این دسته بندی تیپ هایی وجود دارند که ممکن است زندگی شما را برای همیشه تغییر دهند. اگر قصد دارید از الگوهای رسمی و گاها غیرقابل پوشیدن طراحان مد فاصله بگیرید، الهام گرفتن از این نوع پوشش ها را به شما پیشنهاد می کنیم.

برترین استایل های خیابانی زنانه زمستان 2016 + تصویر

استایل خیابانی نسبت به مدل های کلاسیک تر نه تنها خوش فرم تر، بلکه مقرون به صرفه تر و متناسب با هر زمانی محسوب می شود. در عین حال، الگوبرداری از این استایل بسیار ساده است، کافی است صرفا به دور و بر خود نگاهی بیاندازید. قاعده ها را کنار بگذارید. مردم معتقدند استایل های خیابانی زمستانی می بایست تیره و گرم باشد. اگر فکر می کنید تیپ های رنگارنگ خیابانی را نمی توانید تحمل کنید، می توانید با همان رنگ های تیره به روند خود ادامه دهید.

برترین استایل های خیابانی زنانه زمستان 2016 + تصویر

- به دنبال گرما و راحتی باشید

پوشش های زمستانی باید محافظ مو، پوست و بهداشت عمومی شما باشند و این به این معناست که باید تا می توانید از لباس های نازک و نامناسب در این فصل دوری کنید. البته، این به این معنی نیست که لباس های گرم و راحت شما را از زیبایی دور می کنند.

برترین استایل های خیابانی زنانه زمستان 2016 + تصویر

- لباس های رسمی را با استایل خیابانی ترکیب کنید

پوشیدن به سبک استایل خیابانی به این معنی نیست که دیگر نمی توانید از لباس های رسمی استفاده کنید. شما قادر هستید تا یک شلوار چرم را با یک اورکت رسمی بپوشید. هیچ محدودیتی در این زمینه وجود ندارد.

برترین استایل های خیابانی زنانه زمستان 2016 + تصویر

نظرات
ایمیل : نام :
* نظرات پس از تایید نمایش داده خواهد شد.
* در صورت لزوم نظرات ویرایش خواهد شد.
* تایید نظرات به منزله تایید عقاید توسط شبنم نیوز نمی باشد.

با تشکر از شما ، نظر شما پس از تایید نمایش داده خواهد شد

تمامی حقوق این سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی شبنم می باشد. استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.
ShabnamNews.com All rights reserved 2014 ©