چــاپ
PDF
درشتر
ریزتر
روزنامه
تعداد بازدید: 6657 بار
شبنم نیوز » دانش خانواده

زمستان و مدلهای جدید کفشهای زنانه 2016 + تصویر

زمستان و مدلهای جدید کفشهای زنانه 2016 + تصویربوت های بلند جایگاه خاصی در میان انواع مدل های کفش زمستانی دارند، وهنوز هم جزء برترین های دنیای فشن هستند.
کد خبر :96707
۱۹:۴۲:۰۰ ۱۳۹۴/۱۰/۱۳

زمستان برای طراحان مد و فشن، فصلی خوشایند تراز تابستان است،‌زیرا تنوع پوشاک ولباس هایی که د این فصل وجود دارد خیلی بیشتر است،انتخاب کفش در فصل زمستان یکی از مواردی است که جای بحث زیادی دارد، اکثر افراد در این فصل فقط از بوت ها ونیم بوت ها استفاده می کنند، ولی ما در این مطلب قصد داریم موارد دیگری را هم به شما معرفی کنیم تا برای انتخاب کفش در این فصل فقط خود را محدود بوت ها نکنید.

۱)کفش های پاشنه دار

البته اکثر کفش های جلو باز و پاشنه دار در تابستان ها استفاده می شوند،‌ولی این بار شاهد طرحی های جالبی هستیم، همان طور که در تصاویر هم مشاهده می کنید، این طرح ها جلوهای بسته تر وساق های بلندتری هم دارند،‌که اگر با جین، دامن، یا حتی پیراهن ها ست شوند، ترکیب بسیار جالبی خواهند داشت.

زمستان و مدلهای جدید کفشهای زنانه 2016 + تصویر


۲)نیم بوت

برندهایی که به شما پیشنهاد می کنیم،‌جزء خلاقانه ترین مدل ها هستند،‌که دامنه انتخاب گسترده ای را برای ما فراهم می کنند، این برندها شامل Veneta, Diane-von-Furstenberg ، Reed Krakoff می باشند که دامنه انتخاب گسترده ای را در اختیار ما قرار می دهند، جنس این بوت ها از چرم است پس محافط خوبی در برابر سرما خواهند بود، از طرفی با هر چیزی هم قابلیت ست شدن دارند.

زمستان و مدلهای جدید کفشهای زنانه 2016 + تصویر


۳)بوت های بلند

بوت های بلند جایگاه خاصی در میان انواع مدل های کفش زمستانی دارند، وهنوز هم جزء برترین های دنیای فشن هستند که در انواع مدل ها یا فت می شوند، اما یک سری نکات را برای ست کردن آنها باید بدانید، به طور مثال اگر از بوت های مشکی وبلند استفاده می نمایید،‌شبیه مدل هایی سوارکاران می پوشند،‌بهتر است از جین برای ست کردن با بوت استفاده کنید و از دامن یا پیراهن استفاده نکنید، ولی اگر بوت های رنگی می پوشید این توصیه را لازم نیست انجام دهید.

زمستان و مدلهای جدید کفشهای زنانه 2016 + تصویر

۴)بوت ها ونیم بوت های بند دار

یکی از جذاب ترین مدل های نیم بوت وبوت، مدل های بند دار هستند که در انواع مدل ها وطرح ها دیده می شوند البته این بوت ها مدل های جدیدی نیستند و در مدل های کلاسیک هم دیده شده اند، این بوت ها را می توانید با جین های جذب ست کنید.

زمستان و مدلهای جدید کفشهای زنانه 2016 + تصویر


۵)کفش های تخت ونوک تیز

در طراحی این کفش ها از اجزاء استیل استفاده شده است، هم چنین اکثرا ورنی وبراق هستند، که با هر جزیی می توانند ست شوند و محدودیتی در انتخاب ندارید.

زمستان و مدلهای جدید کفشهای زنانه 2016 + تصویر

نظرات
ایمیل : نام :
* نظرات پس از تایید نمایش داده خواهد شد.
* در صورت لزوم نظرات ویرایش خواهد شد.
* تایید نظرات به منزله تایید عقاید توسط شبنم نیوز نمی باشد.

با تشکر از شما ، نظر شما پس از تایید نمایش داده خواهد شد

تمامی حقوق این سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی شبنم می باشد. استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.
ShabnamNews.com All rights reserved 2014 ©