چــاپ
PDF
درشتر
ریزتر
روزنامه
تعداد بازدید: 1130 بار
شبنم نیوز » دانش خانواده

جدیدترین کیف های زنانه، در فشن شو پاریس + تصویر

جدیدترین کیف های زنانه، در فشن شو پاریس + تصویرکیف های ارائه شده در این فشن شو، دارای طراحی های جالب و خلاقانه ای بودند به صورتی که توجه تمام طراحان این حوزه را به خود جلب کرده بود.
کد خبر :96491
۱۴:۴۸:۰۰ ۱۳۹۴/۰۸/۱۲

امسال هم مانند سال های پیش شاهد جدیدترین کیف های زنانه، در فشن شو پاریس بودیم، کیف های ارائه شده در این فشن شو، دارای طراحی های جالب و خلاقانه ای بودند به صورتی که توجه تمام طراحان این حوزه را به خود جلب کرده بود، با ما همراه باشید تا چند نمونه از این کیف ها را به شما معرفی نماییم.

۱)کیف های منگوله دار:

جالب ترین مدلی که بین تمام مدل ها وجود داشت، این کیف های منگوله دار بودند، این طراحی کم تر در دوره های قبل دیده شده بود، همان طوری که در تصاویر هم مشاهده می نمایید منگوله های تکی ویا دوتایی به کیف ها آویزان شده است، این مدل در انواع سایز های کیف ها وجود دارد، اما بر روی کیف های سایز کوچک نمایی جالب تر دارد، جنس این منگوله ها از خز و پولیش است و تنوع رنگی بسیاری دارد.

جدیدترین کیف های زنانه، در فشن شو پاریس + تصویر

۲)کیف های ریشه دار:

این مدل کیف هم طرفداران بسیاری دارد، همان طور که در تصاویر مشاهده می نمایید ریشه هایی در جلو ویا پشت کیف وجود دارد، که در برخی از آنها این ریشه ها کل نمای کیف را پر کرده اند، از این طراحی هم در کیف های بندی و هم دستی استفاده شده است، جنس اکثر این مدل کیف ها از چرم بوده است.

جدیدترین کیف های زنانه، در فشن شو پاریس + تصویر

۳)کیف های فانتزی وطرح دار:

این مدل ها برگرفته از کیف های کودکانه وفانتزی است، همان طور که در تصاویر هم مشاهده می کنید در طراحی روی کیف از اشکال فانتزی وهنری استفاده شده است، طرح های چهره، گل، کلمات و اشکال مبهم هنری بیشترین استفاده را در طراحی این کیف ها داشته اند.

جدیدترین کیف های زنانه، در فشن شو پاریس + تصویر

۴)کیف های جعبه ای:

جدیدترین طرحی که اخیرا توسط برندهای برتر استفاده شده است،همین طرح بوده است، سایز کیف هایی که به این شکل طراحی می شوند کوچک است، هنگام انتخاب این مدل،‌ب هتر است از طرح های دسته دار استفاده نمایید زیرا شیک تر هستند.

جدیدترین کیف های زنانه، در فشن شو پاریس + تصویر

۵)کیف های چوبی:

خلاقانه ترین طراحی را در این قسمت می توانید مشاهده نمایید، همان طور که در تصاویر هم مشخص است،‌از چوب برای تزیین دسته کیف ها استفاده شده است. در هنگام انتخاب این مدل کیف ها، مواردی را که در طراحی انها از چوب های تیره استفاده شده است، انتخاب کنید.

جدیدترین کیف های زنانه، در فشن شو پاریس + تصویر

نظرات
ایمیل : نام :
* نظرات پس از تایید نمایش داده خواهد شد.
* در صورت لزوم نظرات ویرایش خواهد شد.
* تایید نظرات به منزله تایید عقاید توسط شبنم نیوز نمی باشد.

با تشکر از شما ، نظر شما پس از تایید نمایش داده خواهد شد

تمامی حقوق این سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی شبنم می باشد. استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.
ShabnamNews.com All rights reserved 2014 ©