چــاپ
PDF
درشتر
ریزتر
روزنامه
تعداد بازدید: 691 بار
شبنم نیوز » اجتماعی

فارغ التحصیلان مشمول آماده به خدمت تاریخ آبان ماه فراخوانده شدند

فارغ التحصیلان مشمول آماده به خدمت تاریخ آبان ماه فراخوانده شدند سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی در اطلاعیه ای، تمام مشمولان فارغ التحصیل دانشگاه ها را که دارای برگ آماده به خدمت در تاریخ آبان ماه 1394 هستند، به خدمت سربازی فراخواند.
کد خبر :96361
۱۱:۰۳:۰۰ ۱۳۹۴/۰۷/۲۹

در این اطلاعیه که روز چهارشنبه انتشار یافته، آمده است: تمام مشمولان فارغ التحصیل دوره های کاردانی، کارشناسی و بالاتر و همچنین مشمولان گروه پزشکی سراسر کشور که تاریخ اعزام آنها آبان ماه سال 94 است، موظف هستند روز یکشنبه هفته آینده - سوم آبان ماه - در محل و ساعتی که توسط این سازمان در برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش نیروهای مسلح اعلام شده، حضور یابند.

براساس این اطلاعیه، آن دسته از مشمولانی که به هر دلیل تاکنون موفق به دریافت برگ معرفی نامه به مراکز آموزش نیروهای مسلح نشده اند، می توانند به یکی از دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس +10) مراجعه کنند.

در بخش دیگری از این اطلاعیه آمده است: عدم حضور به موقع در زمان و محل های تعیین شده غیبت محسوب می شود.

این اطلاعیه می افزاید: تمام مشمولان اوراق مربوط به اعزام از جمله برگ آماده به خدمت، برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش نیروهای مسلح و سایر مدارک مورد نیاز از جمله شناسنامه و مدارک تاهل را در هنگام مراجعه و اعزام به خدمت به همراه داشته باشند.


نظرات
ایمیل : نام :
* نظرات پس از تایید نمایش داده خواهد شد.
* در صورت لزوم نظرات ویرایش خواهد شد.
* تایید نظرات به منزله تایید عقاید توسط شبنم نیوز نمی باشد.

با تشکر از شما ، نظر شما پس از تایید نمایش داده خواهد شد

تمامی حقوق این سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی شبنم می باشد. استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.
ShabnamNews.com All rights reserved 2014 ©