چــاپ
PDF
درشتر
ریزتر
روزنامه
تعداد بازدید: 1037 بار
شبنم نیوز » اجتماعی

زنی با شاخ کرگدن+تصویر

  زنی با شاخ کرگدن+تصویریک زن ۸۷ ساله چینی به خاطر شاخی روی سرش سوژه رسانه ها شده است. این شاخ درست وسط سر این خانم مانند شاخ کرگدن رشد کرده است!
کد خبر :95271
۱۱:۰۴:۰۰ ۱۳۹۴/۰۶/۱۰

لیانگ زیژن پیرزنی در یکی از روستاهای جنوب غربی چین است که به خاطر شمایل عجیبش، به زن «تک شاخ» معروف شده است. شاخ عجیب و غریبی که حدود ۱۳ سانتی متر طول دارد. تقریبا ۷ یا ۸ سال پیش، یک خال گوشتی بر سر این زن ظاهر می شود که خارش زیاد سر را برای او به همراه می آورد. «چاوجون» پسر این خانم می گوید: «ما همان زمان این مشکل را با روش های سنتی چینی درمان کردیم و دیگر اثری از آن نبود.»

  زنی با شاخ کرگدن+تصویر

اما این پایان بیماری او نبود؛ چرا که حدود دو سال پیش دوباره توده ای مانند شاخ در سر او ظاهر شد. این شاخ وقتی بزرگتر می شود که دختر این خانم هنگام شستن سر مادر، به طور تصادفی آن را می شکند. چاوجون می گوید: «حالا این شاخ آسیب های زیادی به مادرم وارد می کند و در خوابیدن او را دچار مشکل می کند. علاوه بر این، محل رویش شاخ هم به صورت مداوم خونریزی می کند.»

به گفته پزشکان این عارضه، یک تومور پوستی است که معمولا کوچک است؛ اما می تواند مثل تومور این خانم رشد غیرطبیعی هم داشته باشد و گرچه پزشکان معتقدند با عمل جراحی می توان این تومور را برای همیشه از بین برد، خانواده این مادربزرگ چینی، نگران سلامتی مادرشان پس از این جراحی هستند.

این اولین بار نیست که وجود چنین بیماری هایی در چین گزارش می شود؛ هرچند نمونه های حاد این شکلی بسیار نادر است. برای مثال در سال ۲۰۱۰ هم یک زن شاخ دار گزارش شد که آن موقع با عنوان «زن شیطانی» معروف شده بود.


نظرات
ایمیل : نام :
* نظرات پس از تایید نمایش داده خواهد شد.
* در صورت لزوم نظرات ویرایش خواهد شد.
* تایید نظرات به منزله تایید عقاید توسط شبنم نیوز نمی باشد.

با تشکر از شما ، نظر شما پس از تایید نمایش داده خواهد شد

تمامی حقوق این سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی شبنم می باشد. استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.
ShabnamNews.com All rights reserved 2014 ©