چــاپ
PDF
درشتر
ریزتر
روزنامه
تعداد بازدید: 640 بار
شبنم نیوز » حوادث

۶ مصدوم در برخورد زنجیره‌ای ۱۲ خودرو و انفجار یک منزل مسکونی

 ۶ مصدوم در برخورد زنجیره‌ای ۱۲ خودرو و انفجار یک منزل مسکونی سخنگوی سازمان آتش‌نشانی از برجا گذاشتن ۶ مصدوم در پی برخورد زنجیره‌ای ۱۲ خودرو در بزرگراه شهید یاسینی و انفجار در یک منزل مسکونی در یافت‌آباد خبر داد.
کد خبر :95082
۱۱:۴۹:۰۰ ۱۳۹۴/۰۶/۰۷

سیدجلال ملکی ، اظهار داشت: ساعت 19:07 روز گذشته حادثه برخورد چند خودرو در مسیر شمال به جنوب بزرگراه یاسینی، بعد از خاقانی به سامانه 125 اعلام و دو ایستگاه از مسیر مخالف به محل حادثه اعزام شد.

وی افزود: در محل حادثه مشاهده شد یک دستگاه تریلر کِشنده و 12 خودروی سواری از جمله 4 پراید، یک نیسان، یک سمند و یک پرشیا و یک دستگاه چری با یکدیگر برخورد کردند. پیش از رسیدن مأموران آتش‌نشانی تعدادی از سرنشین‌ها از خودروهای خود خارج شده بودند اما سه سرنشین شامل یک خانم و دو آقای جوان در خودروها محبوس بودند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشان تصریح کرد: آتش‌نشان‌ها این افراد را از خودرو خارج و به مرکز درمانی منتقل کردند. بعد از انتقال خودروها به محلی امن ترافیک به حالت عادی بازگشت و عملیات در ساعت 19:32 به پایان رسید.

ملکی از وقوع حادثه دیگری خبر داد و گفت: ساعت 23:44 شب گذشته انفجار در یک منزل مسکونی واقع در یافت آباد، میدان الغدیر به سامانه 125 اعلام و ایستگاه 97 به محل حادثه اعزام شد.

وی افزود: در یکی از اتاق‌های یک منزل دو طبقه قدیمی به وسعت 120 متر انفجار شدیدی رخ داده بود که منجر به تخریب درها و پنجره‌ها شده بود.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی افزود: در پی این انفجار حریق مختصری هم ایجاد شده بود و سه نفر از ساکنان منزل دچار سوختگی شدید شده بودند. آتش‌‌‌‌نشان‌ها این افراد را از منزل خارج و به مرکز درمانی منتقل کردند.

ملکی تصریح کرد: بعد از اطفای حریق با حضور کارشناس آتش‌نشانی مشخص شد نشت گاز شهری از یک شیر گاز و روشن شدن چراغ باعث این انفجار شده است. این عملیات در ساعت 1:57 به پایان رسید.


نظرات
ایمیل : نام :
* نظرات پس از تایید نمایش داده خواهد شد.
* در صورت لزوم نظرات ویرایش خواهد شد.
* تایید نظرات به منزله تایید عقاید توسط شبنم نیوز نمی باشد.

با تشکر از شما ، نظر شما پس از تایید نمایش داده خواهد شد

تمامی حقوق این سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی شبنم می باشد. استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.
ShabnamNews.com All rights reserved 2014 ©