چــاپ
PDF
درشتر
ریزتر
روزنامه
تعداد بازدید: 376 بار
شبنم نیوز » ورزشی

فروش بلیت مسابقات لیگ برتر تا پایان فصل

 فروش بلیت مسابقات لیگ برتر تا پایان فصل سازمان لیگ اعلام کرد که اولویت پیش خرید بلیت مسابقات فوتبال با دارندگان کارت ‌بلیت بوده و از نظر هزینه خرید ‌بلیت،به این گروه تا۳۰درصد تخفیف داده خواهد شد.
کد خبر :93706
۲۰:۰۷:۰۰ ۱۳۹۴/۰۵/۰۶

تماشاگران می‌توانند برای بازی‌های فوتبال در ورزشگاه آزادی از طریق سامانه www.footballeticket.ir و از طریق کارت ‌بلیت یا کارت ملی، بلیت خود را تهیه کنند.

تماشاگرانی که می‌خواهند بلیت‌های بازی‌های آتی را پیش‌خرید کنند و کارت عضویت ندارند، می‌توانند از طریق سامانه، کارت ‌بلیت با مشخصات خود را خریداری کرده و سپس ‌بلیت مسابقات را پیش خرید کنند. ارائه کارت ‌بلیت برای این گروه در روز مسابقه 100درصد الزامی است.

اولویت پیش خرید بلیت مسابقات با دارندگان کارت ‌بلیت بوده و از نظر هزینه خرید ‌بلیت، به این گروه تا 30 درصد تخفیف داده خواهد شد. اگر به هر دلیلی زمان و تاریخ مسابقات تغییر کند، ‌بلیت مسابقه‌ای که خریداری شده به قوت خود باقی خواهد ماند و در تاریخ و زمان جدید می‌توانند از آن استفاده کنند.

علاقمندان می‏‌توانند ‌بلیت خود را از طریق کارت ملی خریداری کنند، ولی تخفیفی برای این گروه درنظر گرفته نخواهد شد. ارائه کارت ملی برای این گروه در روز مسابقه 100 درصد الزامی است. تمامی ‌بلیت‌های طبقه‌ اول و دوم فقط از طریق این سامانه به فروش می‌‏رسد و به هیچ وجه در ورزشگاه آزادی هیچ گونه بلیتی فروخته نخواهد شد.

نظرات
ایمیل : نام :
* نظرات پس از تایید نمایش داده خواهد شد.
* در صورت لزوم نظرات ویرایش خواهد شد.
* تایید نظرات به منزله تایید عقاید توسط شبنم نیوز نمی باشد.

با تشکر از شما ، نظر شما پس از تایید نمایش داده خواهد شد

تمامی حقوق این سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی شبنم می باشد. استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.
ShabnamNews.com All rights reserved 2014 ©