چــاپ
PDF
درشتر
ریزتر
روزنامه
تعداد بازدید: 629 بار
شبنم نیوز » فرهنگی

دلایل محبوبیت پایتخت از زبان سیروس مقدم

دلایل محبوبیت پایتخت از زبان سیروس مقدم مقدم :شاید برخی از افراد علاقه مندند تا مردم بیشتر به تماشای سریالهای ماهواره بنشیند و تاثیرات آنها را در زندگی مردم و جامعه تماشا کنند تا...
کد خبر :93673
۱۲:۴۲:۰۰ ۱۳۹۴/۰۵/۰۶

سیروس مقدم کارگردان سریال پایتخت در ارتباط با پخش و بازتابهای سری چهارم این مجموعه، اظهار کرد: خیلی خوشحالم که همچنان این اثر مورد توجه عموم مردم کشورمان قرار می گیرد.علت این مسئله را از زوایای مختلف و گوناگون می توان مورد بررسی قرار داد، چرا که خط اصلی داستان "پایتخت" و خرده داستان های آن برای مخاطبان فیلم کاملا ملموس است، لذا مردم فیلم و اثری را تماشا می کنند که اتفاقات آن را کاملا در زندگی خود درک و مشاهده می کنند و به نظرم این مسئله برگ برنده این مجموعه داستانی است.

وی در پاسخ به نظرات منتقدان وکارشناسان در مورد این مجموعه تلوزیونی، خاطرنشان کرد: نقد باید به کیفیت "پایتخت" از نظر شیوه داستانگویی و تکنیکی کمک کند، لذا بیشتر نقدهای که در مورد سریال مطالعه کردم، اکثرا مغرضانه و بی رحمانه بوده است. اگر با عوامل فیلم خصومت شخصی داریم آن را نباید در نقد خود لحاظ کنیم، متاسفانه برخی از دوستان بیشتر سعی می کنند با نظرات خود افکار عمومی را نسبت به ما بدبین کنند که در کمال خوشحالی بازتاب این فیلم در جامعه، بیانگر موفقیت این سریال در جلب رضایت بینندگان خود است.

این فیلمساز برجسته در ادامه عنوان کرد: شاید برخی از افراد علاقه مندند تا مردم بیشتر به تماشای سریالهای ماهواره بنشیند و تاثیرات آنها را در زندگی مردم و جامعه تماشا کنند تا فرهنگ مردم دراین رابطه ضربه بخورد که خوشبختانه باید بگویم در ترویج هدف و تفکر خود ناکام و ناموفق مانده اند.

کارگردان سریال "زیر هشت" در مورد علاقه خود نسبت به ژانرها ، مضامین و سبکهای مختلف فیلمسازی، تصریح کرد: شخصا به فیلم های وسترن، تخیلی، ملودرام اجتماعی و.... علاقه دارم، ولی هر فیلمسازی بنا به علاقه خود به گونه خاصی از داستانگویی، روی می آورد،

او ادامه داد: باید به مخاطب خوراک خوبی بدهیم تا همراه و همگام همیشگی آثار ما باشد. همانطور که سریال "میکائیل" طرافدارن مخصوص به خود را دارد، فیلم "پایتخت" مشتاقان خودش را دارد. پس باید به همه این سلایق احترام گذاشت و محصول خوبی که درخور مخاطب خود باشد را ارائه داد.

وی درباره عدم ساخت اثری سینمایی، تشریح کرد: متاسفانه قصه خوبی به آن صورت در سینما وجود ندارد، اگر با ایده و قصه خوبی در سینما روبه رو شوم، شک نداشته باشید که خودم هم تمایل دارم که در این زمینه فعالیت کنم.

نظرات
ایمیل : نام :
* نظرات پس از تایید نمایش داده خواهد شد.
* در صورت لزوم نظرات ویرایش خواهد شد.
* تایید نظرات به منزله تایید عقاید توسط شبنم نیوز نمی باشد.

با تشکر از شما ، نظر شما پس از تایید نمایش داده خواهد شد

تمامی حقوق این سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی شبنم می باشد. استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.
ShabnamNews.com All rights reserved 2014 ©