چــاپ
PDF
درشتر
ریزتر
روزنامه
تعداد بازدید: 613 بار
شبنم نیوز » فرهنگی

رجز خوانی علیخانی در «ماه عسل»

 رجز خوانی علیخانی در «ماه عسل»برنامه «ماه عسل» در بیست و یكمین روز از ماه مبارک رمضان با موضوع سرپرستی کودکان بی سرپرست پنجره ی خود را به روی مشتاقان گشود.
کد خبر :91991
۱۰:۴۸:۰۰ ۱۳۹۴/۰۴/۱۸

شب گذشته در بیست و یكمین روز از ماه مبارک رمضان «ماه عسل» پنجره ی خود را به روی مشتاقان گشود.

علیخانی پس از سلام و احوالپرسی با هموطنان و مخاطبان برنامه گفت :ما گلمان را زدیم و از امروز هركسی حالش خوب است یاعلی بگوید و حامی ٢٧٠هزار كودك بی سرپرست شود. ما كمپینی برای كمك به این كودكان راه اندازی كردیم.

من این رجز خوانی را به نمایندگی از طرف شما در برنامه می خوانم حتی چهره هایی چون محمدرضا گلزار، بهنوش بختیاری، مجید مظفری، لیلا بلوكات، علی كریمی و فرهاد مجیدی برای حمایت از این كودكان اعلام آمادگی كردند و امیدواریم تا عید فطر حامیانی برای این تعداد كودك پیدا شود.

علیخانی وارد قاب كهكشانی «ماه عسل» شد تا روایت دیگری را در برنامه به ثبت برساند.

مهمان اول خانمی بود كه به همراه همسرش با داشتن سه فرزند، حدود سه سال است كه دختری به نام فاطمه را به سرپرستی قبول كردند، دختر این خانواده، حضور فاطمه را یك موهبت و توفیقی تلقی كرد كه نصیب خانواده اش شده و زندگی شان را از قبل بهتر كرده است.

اما مهمانان بعدی «ماه عسل»؛ این خانواده دارای هفت بچه از سن ٧ماهه تا ١٤ساله بودند كه مادرشان فوت می كند بعد از چند سال پدر آنها ازدواج مجدد می كند اما بعد از گذشت سه سال پدر خانواده هم فوت می كند بنابراین نامادری شان با اینكه آن زمان تنها ٢٧سال داشته نزد این بچه ها می ماند و آنها را بزرگ می كند و تمام عمر خود را وقف زندگی این هفت بچه می كند هم اكنون ٤٧ سال از آن زمان می گذرد.

در حال حاضر این مادر نزد پسر بزرگ خانواده زندگی می كرد و حال این فرزندان عاشقانه به مادرشان خدمت می كنند. این مادر به همراه پسر، دختر و نوه اش در صحنه «ماه عسل» حضور یافتند.

دو مهمان بعدی از همدان بودند كه یك موسسه خیریه راه اندازی كرده بودند و از كودكان بی سرپرست و بدسرپرست نگهداری می كردند.

علیخانی در پایان خاطر نشان كرد: سكوت گاهی اوقات بهترین اتفاق است امشب روز شهادت امیرالمومنین (ع) است امیدوارم كه حال همه ی ما بهتر شود.

نظرات
ایمیل : نام :
* نظرات پس از تایید نمایش داده خواهد شد.
* در صورت لزوم نظرات ویرایش خواهد شد.
* تایید نظرات به منزله تایید عقاید توسط شبنم نیوز نمی باشد.

با تشکر از شما ، نظر شما پس از تایید نمایش داده خواهد شد

تمامی حقوق این سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی شبنم می باشد. استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.
ShabnamNews.com All rights reserved 2014 ©