چــاپ
PDF
درشتر
ریزتر
روزنامه
تعداد بازدید: 689 بار
شبنم نیوز » فرهنگی

تذكر مدیر شبكه به علیخانی در قاب ماه عسل

 تذكر مدیر شبكه به علیخانی در قاب ماه عسلاحسان علیخانی در یازدهمین روز از ماه مبارك رمضان علاقه‌ی بسیاری به تیتر رسانه‌ها شدن داشت.
کد خبر :91356
۱۷:۰۸:۰۰ ۱۳۹۴/۰۴/۰۹

شب گذشته در یازدهمین روز از ماه مبارك رمضان،ویژه برنامه «ماه عسل» با اجرای احسان علیخانی در لحظات نزدیك افطار به روی آنتن رفت.

علیخانی پس از پخش آیتم روز گذشته، میزبان ٤مهمان فرعی و یك مهمان اصلی با شغل های متفاوت شد.

ابتدا خانمی كه پس از تحصیل در رشته مهندسی معدن در این حرفه فعالیت می كرد و سمت رئیس معدن را به عهده داشت.

علیخانی زمانی كه از این خانم پرسید مگر یك خانم می تواند ریس معدن باشد؟ خودش به جمله‌ی تیتر برانگیز رسانه‌ها پی برد و با خنده گفت: الان رسانه‌ها از این جمله من تیتر می زنند؛ علیخانی برای خانم ها این جمله را گفت! بعد با مزاح و البته با تاكید رو به دوربین و مخاطبان ادامه داد الان این جمله من سوالی است و برای ریتم گفتگو سوال می‌شود هرچند خوبه كه ما را با دقت تماشا می كنید.

مهمان برنامه در خصوص علایق خود به رشته معدن عنوان كرد: من به كارهای سخت علاقه زیادی دارم و اوایل كارگران معدن كارشكنی می كردند ولی من تا عمق ٦٠متری زمین هم می‌روم. بعد علیخانی كه گویا شیطنتش گل كرده بود گفت: خانم‌ها برای آوردن یك ترشی از زیرزمین باید ٦٠نفر مراقبشان باشد بعد با خنده افزود: الان این جمله من خوراك رسانه‌هاست، مهمان با اشاره به صحبتهای علیخانی متذكر شد: شما خانم‌ها را دست كم گرفتید. علیخانی افزود: منظور من خانم های باكلاس و لطیف است.

مهمان بعدی در ارتفاعات ٣١٥متری شستشوی شیشه‌های برج را عهده‌دار بود و از شغلش هم رضایت كافی داشت.

همچنین دیگر مهمان برنامه مانكن زنده ویترین مغازه‌ها بود كه ساعتی ٢٠٠هزار تومان درآمد داشت و دیگر مهمان برنامه در مراسم عروسی نقش ساقدوش داماد را ایفا می كرد.

مهمان دیگر خانمی كه پوزر عروس در مجالس عروسی و به نوعی ایستادن و نحوه‌ی بازی كردن را به عروس آموزش می‌داد. علیخانی با اشاره به شغل این مهمان گفت: من یك فیلم عروسی دیدم كه از نصف تولیدات سینما بهتر بود عروس و داماد قصه و سناریو داشتند و فیلمبرداری عجیب در كشتی فوق العاده بود .

بعد از پخش پیام‌های بازرگانی یك مهمان دیگر به جمع مهمانان «ماه عسل» اضافه شد دختری كه از سن پنج سالگی به همراه پدرش بر روی دیوار مرگ پارك ارم موتورسواری می‌كرد.

علیخانی در فواصل صحبتهای مهمان بیان كرد:رئیس شبكه راجع به فیلم عروسی كه در ابتدای برنامه راجع به آن صحبت كردم، درخواست توضیح دادند، باید بگویم این فیلم كوتاه در فضای مجازی منتشر شده بود كه همه آن را ببینند و چیز عجیبی هم نیست.

مجری «ماه عسل» در پایان پس از خروج از قاب كهكشانی خاطر نشان كرد: برخی از كارها را اگر من یا شما انجام ندهیم كسی بهتر از ما آن را انجام می دهد ولی كارهایی مثل گذشت، عشق به پدر و مادر، بخشش و...تنها برای ماست و فرد دیگری نمی تواند آن را انجام دهد ما را با این حجم كارها می سنجند نه با شغلی كه داریم.

نظرات
ایمیل : نام :
* نظرات پس از تایید نمایش داده خواهد شد.
* در صورت لزوم نظرات ویرایش خواهد شد.
* تایید نظرات به منزله تایید عقاید توسط شبنم نیوز نمی باشد.

با تشکر از شما ، نظر شما پس از تایید نمایش داده خواهد شد

تمامی حقوق این سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی شبنم می باشد. استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.
ShabnamNews.com All rights reserved 2014 ©