چــاپ
PDF
درشتر
ریزتر
روزنامه
تعداد بازدید: 387 بار
شبنم نیوز » اقتصادی

پرداخت تسهیلات 200میلیونی به زوج‌ های جوان

پرداخت تسهیلات 200میلیونی به زوج‌ های جوان مدبر، ازدواج جوانان و پایداری زندگی آنان را دو مقوله مهم مورد توجه دولت معرفی کرد .
کد خبر :88713
۱۱:۴۵:۰۰ ۱۳۹۴/۰۳/۱۰

مشاور وزیر ورزش و جوانان با اشاره به اینکه دولت امسال 40 هزار میلیارد ریال برای اشتغال و ازدواج جوانان در نظر گرفته افزود: جمعیت جوان کشور 23 میلیون نفراست که با این مبلغ بخش زیادی از مشکلات مرتبط با این قشر جامعه حل میشود.


مشاور وزیر ورزش و جوانان مهم ترین دستاورد اجلاس جوانان حاشیه دریای خزر را تبیین جایگاه جمهوری اسلامی ایران در جهان و بین کشورهای همسایه دانست و گفت : جوانان خارجی شرکت کننده در اجلاس چالوس با پیشرفت های ایران آشنا شدند.

وی افزود : 20 نفر از جوانان نماینده کشورهای شرکت کننده در اجلاس چالوس از این پس به عنوان سفرای جمهوری اسلامی ایران عمل خواهند کرد.

مدبر گفت : تفاهم نامه ای بین مسوولان امور جوانان کشورهای دریای خزر با عنوان دریای خزیر دریای صلح و با پنج بند امضاء خواهد شد که تبادل دانشجو و مبادلات اقتصادی و تجاری و فرهنگی از جمله مفاد این تفاهم نامه خواهد بود.

دومین اجلاس مسوولان امور جوانان کشورهای حاشیه دریای خزر عصر روز چهارشنبه هفته پیش با حضور مسوولان امور جوانان کشورهای ایران، روسیه، قزاقستان، ترکمنستان و آذربایجان در چالوس آغاز به کار کرد.

این اجلاس با شعار دریای خزر دریای صلح و توسعه ، همزمان با هفته جوان برگزار شد.

نظرات
ایمیل : نام :
* نظرات پس از تایید نمایش داده خواهد شد.
* در صورت لزوم نظرات ویرایش خواهد شد.
* تایید نظرات به منزله تایید عقاید توسط شبنم نیوز نمی باشد.

با تشکر از شما ، نظر شما پس از تایید نمایش داده خواهد شد

تمامی حقوق این سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی شبنم می باشد. استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.
ShabnamNews.com All rights reserved 2014 ©