چــاپ
PDF
درشتر
ریزتر
روزنامه
تعداد بازدید: 325 بار
شبنم نیوز » اجتماعی

یک انبار لوازم پزشکی در تهران دچار آتش سوزی شد

یک انبار لوازم پزشکی در تهران دچار آتش سوزی شدسخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از وقوع سانحه اتش سوزی گسترده در یک انبار لوازم پزشکی و بهداشتی خبر داد و گفت: در این حادثه کارگر این انبار دچار مصدومیت شد.
کد خبر :88684
۰۹:۴۹:۰۰ ۱۳۹۴/۰۳/۱۰

جلال ملکی افزود: گزارش این سانحه در خیابان ولیعصر(عج) نرسیده به جمهوری ساعت 18 روزگذشته به سامانه 125 اعلام شد و ماموران چهار ایستگاه آتش نشانی به همران نردبان و خودروی تنفسی به این محل اعزام شدند.

وی گفت: طبقه دوم یک ساختمان قدیمی دارای سقف شیروانی به وسعت 150 مترمربع که به انبار لوازم بهداشتی و پزشکی تبدیل شده بود دچار آتش سوزی گسترده شد.

ملکی با بیان اینکه آتش کاملا شعله ور شده بود افزود: آتش به بخشی از سقف شیروانی رسیده بود و هر لحظه آتش در حال سرایت به دیگر منازل مسکونی بود که درعملیاتی سخت و دشوار از چهار طرف آتش نشانان وارد شدند.

وی افزود: گروهی از آتش نشانان از طریق نردبان و گروهی دیگر از طریق ایجاد شکاف در سقف این انباری وارد عملیات شده و در حالیکه دود زیادی آسمان منطقه را فرا گرفته بو در کوتاهترین زمان ممکن موفق به خاموش کردن آتش شدند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران گفت: در این عملیات آتش نشانان یک کارگر این انباری که دچار مصدومیت شده بود را نجات و برای درمان دراختیارعوامل اورژانس قرار دادند.

ملکی افزود: آتش نشانان پس از تخلیه دود و لکه گیری محل در ساعت 20 شنبه به عملیات خود پایان دادند.


نظرات
ایمیل : نام :
* نظرات پس از تایید نمایش داده خواهد شد.
* در صورت لزوم نظرات ویرایش خواهد شد.
* تایید نظرات به منزله تایید عقاید توسط شبنم نیوز نمی باشد.

با تشکر از شما ، نظر شما پس از تایید نمایش داده خواهد شد

تمامی حقوق این سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی شبنم می باشد. استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.
ShabnamNews.com All rights reserved 2014 ©