چــاپ
PDF
درشتر
ریزتر
روزنامه
تعداد بازدید: 414 بار
شبنم نیوز » ورزشی

زمان اعلام نتیجه نهایی مزایده سرخابی

زمان اعلام نتیجه نهایی مزایده سرخابیمشاور سازمان خصوصی سازی از دریافت صورتجلسه تائید شده سه وزیر عضو هیات واگذاری برای واگذاری سهام باشگاه های سرخابی، خبر داد و گفت: نتیجه مزایده چهارم (چهارشنبه) اعلام می شود.
کد خبر :88315
۰۹:۵۹:۰۰ ۱۳۹۴/۰۳/۰۶

سیدجعفر سبحانی افزود: سه وزیر اقتصاد، دادگستری و ورزش و جوانان صورتجلسه مربوطه را امضا و به سازمان خصوصی سازی ارائه کرده اند.


وی با تاکید بر اینکه در مورد اهلیت متقاضیان خرید سهام این باشگاه ها اطمینان حاصل شده است، تصریح کرد: استعلام های لازم در اختیار سازمان خصوصی سازی قرار گرفته است.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا هر دو باشگاه، برنده مزایده دارند، گفت: احتمال اینکه باشگاه پرسپولیس برنده داشته باشد، بیشتر از استقلال است زیرا این باشگاه دارای سه متقاضی بود.

یادآور می شود؛ در مزایده چهارم سرخابی ها شرکت سرمایه گذاری سمند برای باشگاه استقلال مبلغ 290 میلیارد و 500 هزار تومان را پیشنهاد داده بود. رقم پیشنهادی شرکت آذین استیل یکی از سه خریدار پرسپولیس 332میلیارد و 688 میلیون و 666 هزار و 666تومان بود. شرکت سرمایه گذاری توسعه صنعتی نیوان ابتکار از دیگر خریداران باشگاه پرسپولیس 290میلیارد تومان و شرکت بهنام پیشرو کیش نیز 329 میلیارد و 889 میلیون و 598 هزار و 880 تومان پیشنهاد داده بودند.


نظرات
ایمیل : نام :
* نظرات پس از تایید نمایش داده خواهد شد.
* در صورت لزوم نظرات ویرایش خواهد شد.
* تایید نظرات به منزله تایید عقاید توسط شبنم نیوز نمی باشد.

با تشکر از شما ، نظر شما پس از تایید نمایش داده خواهد شد

تمامی حقوق این سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی شبنم می باشد. استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.
ShabnamNews.com All rights reserved 2014 ©