چــاپ
PDF
درشتر
ریزتر
روزنامه
تعداد بازدید: 332 بار
شبنم نیوز » اجتماعی

وجود بابک زنجانی دوم کذب است

وجود بابک زنجانی دوم کذب استسخنگوی قوه قضائیه گفت: اخبار مبنی بر وجود بابک زنجانی دوم غلط است چنان که روابط عمومی وزارت نفت نیز این موضوع را تکذیب کرده است.
کد خبر :88190
۱۶:۳۵:۰۰ ۱۳۹۴/۰۳/۰۴

غلامحسین محسنی اژه‌ای در نشست خبری در پاسخ به سؤالی مبنی بر برخوردهایی امنیتی با کارگران در روزهای اخیر گفت: ما چند هزار کارگر داریم که از این میان دو نفر در محلی بازداشت شده‌اند و این گونه نیست که افزایش پیدا کرده باشد.

وی تصریح کرد: هر فردی که مرتکب جرم شود، بازداشت می‌شود، حال این فرد کارگر باشد، روحانی باشد یا قاضی و چنان که هفته قبل نیز گفتم، تعداد کارمندان قضایی و قاضیان بازداشت‌شده بیش از این دو نفر کارگر بازداشت‌شده است و چنانچه فردی جرمی مرتکب نشود، بازداشت نمی‌شود.

وی در پاسخ به سؤالی مبنی بر علنی یا غیرعلنی بودن دادگاه جیسون رضائیان و درخواست واشنگتن‌پست برای حضور یک دبیر ارشد این رسانه در دادگاه جیسون رضائیان گفت: تنها کسی که می‌تواند در خصوص علنی یا غیرعلنی بودن یک دادگاه تصمیم‌گیری کند، قاضی دادگاه است و هیچ کس از جمله من نیز نمی‌توانیم در این موضوع دخالت کنیم، ضمن اینکه یک روزنامه‌ای درخواستی از قوه قضائیه کرده است، ولی قوه قضائیه مستقل است و به وظایف خود براساس ساز و کار قانونی عمل می‌کند.

اژه‌ای در پاسخ به سؤالی در رابطه با پیگیری قوه قضاویه در خصوص فردی که به بابک زنجانی دوم معروف شده است، گفت: روابط عمومی وزارت نفت چنین موضوعی را تکذیب کرده است و چنین فردی وجود ندارد.


نظرات
ایمیل : نام :
* نظرات پس از تایید نمایش داده خواهد شد.
* در صورت لزوم نظرات ویرایش خواهد شد.
* تایید نظرات به منزله تایید عقاید توسط شبنم نیوز نمی باشد.

با تشکر از شما ، نظر شما پس از تایید نمایش داده خواهد شد

تمامی حقوق این سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی شبنم می باشد. استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.
ShabnamNews.com All rights reserved 2014 ©