چــاپ
PDF
درشتر
ریزتر
روزنامه
تعداد بازدید: 352 بار
شبنم نیوز » اجتماعی

ماجرای یک زندانی که برگه فوت خود را به دست قاضی داد

ماجرای یک زندانی که برگه فوت خود را به دست قاضی داد این تبهکار محکوم به حبس ابد، در زمان مرخصی، توانست با جعل گواهی فوت و آزاد کردن وثیقه 400 میلیونی خود، نامش را از لیست زندانیان حذف کند.
کد خبر :86423
۱۰:۲۶:۰۰ ۱۳۹۴/۰۲/۱۶

سرهنگ محمدرضا مطیعی ، اظهار داشت: چندی پیش با بدست آمدن اخبار و اطلاعاتی مبنی بر فرار یک زندانی محکوم به حبس ابد پس از مرخصی از زندان و جعل گواهی فوت، بررسی موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان شهریار افزود: در بررسی‌های اولیه مشخص شد فرد زندانی به نام "ح-ر" به علت قاچاق 379 کیلو موادمخدر، به حبس ابد محکوم شده بود ولی با سپردن وثیقه 400 میلیونی به مرخصی کوتاه مدت رفته و در هنگام مرخصی با همکاری افراد جاعل، اقدام به جعل یک گواهی فوت به نام خود کرده بود.

وی با بیان اینکه این فرد پس از جعل این گواهی فوت، آن را به مرجع قضایی ارئه داده و با آزاد کردن وثیقه 400 میلیونی خود، نامش را از آمار زندان کسر کرده بود، گفت: ماموران انتظامی شهرستان شهریار با تحقیقات گسترده، توانستند محل‌های تردد این مجرم متواری را شناسایی کرده و با هماهنگی مقام قضایی در یک عملیات ویژه پلیسی وی را در مخفیگاهش در شهریار دستگیر کرده و وی را به زندان برگردانند.

ماجرای یک زندانی که برگه فوت خود را به دست قاضی داد

مطیعی در پایان خاطرنشان کرد که متهم پس از اعتراف صریح خود مبنی بر فرار از زندان، با تشکیل پرونده، مجدداً روانه زندان شد.


نظرات
ایمیل : نام :
* نظرات پس از تایید نمایش داده خواهد شد.
* در صورت لزوم نظرات ویرایش خواهد شد.
* تایید نظرات به منزله تایید عقاید توسط شبنم نیوز نمی باشد.

با تشکر از شما ، نظر شما پس از تایید نمایش داده خواهد شد

تمامی حقوق این سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی شبنم می باشد. استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.
ShabnamNews.com All rights reserved 2014 ©