چــاپ
PDF
درشتر
ریزتر
روزنامه
تعداد بازدید: 422 بار
شبنم نیوز » سلامت

سلامت و زیبایی پوست با اصلاح معده و کبد

سلامت و زیبایی پوست با اصلاح معده و کبداز دیدگاه طب سنتی برای درمان بیماری‌های پوستی باید سیستم داخلی بدن مانند سیستم گوارش و کبد باید اصلاح شوند تا بیماری‌های پوستی درمان شود.
کد خبر :81775
۱۶:۰۶:۰۰ ۱۳۹۳/۱۲/۱۹

پوست ضعیف ترین اندام بدن است و طبیعت هوشمند بدن در خیلی از موارد مواد زائد بدن را از طریق پوست پاکسازی می‌کند و موجب بروز جوش‌ها و بثورات می‌شود.

منشاء پوست از عصب است و در درمان بیماری‌های پوستی هیچ تساوی میان طب رایج و طب سنتی نیست چرا که از دیدگاه طب سنتی برای درمان بیماری‌های پوستی باید سیستم داخلی بدن مانند سیستم گوارش و کبد باید اصلاح شوند تا بیماری‌های پوستی درمان شود.

اصلاح سیستم های دورنی بدن فرد به سلامت پوست می‌انجامد.

فردی که مبتلا به بیماری‌های پوست است با توجه به نوع بیماری خود باید حدود 4 تا 5 ماه رژیم‌های غذایی و دارویی خاصی را رعایت کند تا سیستم‌درونی بدنش اصلاح شود و زمانی که سیستم‌درونی اصلاح شد، پوست نیز مشکلش برطرف خواهد شد.

طب سنتی و طب جدید معتقد هستند که پوست محافظت کننده بدن است، فردی که با مشکل پوستی به پزشک طب سنتی مراجعه می‌کند پزشک ابتدا به سلامت اندام‌های داخلی مانند مغز، قلب، کبد، معده توجه می‌کند.

چرا که اگر هریک از ارگان‌های بدن کار خود را به خوبی انجام ندهند، پوست دچار مشکل می‌شود مثلا فردی که دچار یبوست است دچار تیرگی و بروز برخی نقاط تیره یا جوش در پوست می‌شود البته جوش‌ها نیز دارای مزاج است.

هدف اصلی از طب سنتی حفظ سلامت مردم است، پزشکان طب سنتی برای درمان بیمار خود با غذادرمانی شروع می‌کند و طی گذشت چند جلسه به فرد دارو می‌دهند.


نظرات
ایمیل : نام :
* نظرات پس از تایید نمایش داده خواهد شد.
* در صورت لزوم نظرات ویرایش خواهد شد.
* تایید نظرات به منزله تایید عقاید توسط شبنم نیوز نمی باشد.

با تشکر از شما ، نظر شما پس از تایید نمایش داده خواهد شد

تمامی حقوق این سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی شبنم می باشد. استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.
ShabnamNews.com All rights reserved 2014 ©