چــاپ
PDF
درشتر
ریزتر
روزنامه
تعداد بازدید: 303 بار
شبنم نیوز » فرهنگی

جیمز باند سیاهپوست برای نلسون ماندلا می خواند! + تصویر

جیمز باند سیاهپوست برای نلسون ماندلا می خواند! + تصویر وقتی به زندگینامه" ادریس البا" نگاه می کنیم کمتر به این موضوع برمی خوریم که وی موسیقی کار کرده باشد.
کد خبر :76444
۱۸:۳۶:۰۰ ۱۳۹۳/۱۱/۰۱

ادریس البا که احتمالا در آینده در نقش جیمز باند بر پرده سینماها حاضر شود، یک آلبوم موسیقی به سبک موسیقی بومی آفریقای جنوبی وارد بازار می کند که در بخشی از آن آهنگی برای نلسون ماندلا رهبر فقید این کشور می خواند.

نخستین جیمز باند سیاهپوست پیشتر در سال ۲۰۰۶ میلادی یک آلبوم تولید و وارد بازار کرد ، اما وی که از یک پدر و مادر سیرالئونی و غنایی است در آهنگ جدید خود یاد نلسون ماندلا رهبر فقید آفریقای جنوبی را زنده کرده است.

مخالفتها با حضور ادریس آلبا در نقش جیمز باند

پیشتر پس از انتشار خبری مبنی بر اینکه "ادریس البا" درنقش جیمز باند ظاهر خواهد شد، برخی رسانه های آمریکایی و شخصیت های رسانه ای در یک واکنش تند و نژادپرستانه این اقدام احتمالی را محکوم کردند.

از جمله این شخصیتها "راش لیمبو" مجری رادیویی معروف آمریکایی است. به نقل از تارنمای فرانسوی " تله لوازیز"، "راش لیمبو "مجری سرشناس آمریکایی در تازه ترین صحبتهایش گفت: تغییر شخصیت جیمز باند و در اختیار گذاشتن این نقش به یک سیاهپوست خلاف اصل ماجرای جیمزباند است زیرا " یان فلمینگ" یک سفید پوست اهل اسکاتلند است.

وی در ادامه واکنش تند خود افزود: اگر ادریس البا این نقش را بازی کند دیگر این فیلم ادامه جیمزباند نخواهدبود. هر چند که اظهار نظر من نژاد پرستانه تلقی می شود ولی اصلا با انتخاب البا در نقش مامور امنیتی ۰۰۷ موافق نیستم.

این مجری آمریکایی در پایان گفت : این اقدام دست اندرکاران فیلم های جیمز باند مثل این است که باراک اوباما را بازیگر کاراکتری کنیم که بنا بوده جورج کلونی ایفایش کند.

این اظهار نظر مجری تلویزیون آمریکا در حالی است که طی هفته های اخیر چندین شهروند سیاهپوست آمریکایی توسط نیروهای پلیس این کشور به قتل رسیده اند و دستگاه قضایی آمریکا نیز رای به تبرئه پلیس های ضارب داده است.

جیمز باند سیاهپوست برای نلسون ماندلا می خواند! + تصویر

نظرات
ایمیل : نام :
* نظرات پس از تایید نمایش داده خواهد شد.
* در صورت لزوم نظرات ویرایش خواهد شد.
* تایید نظرات به منزله تایید عقاید توسط شبنم نیوز نمی باشد.

با تشکر از شما ، نظر شما پس از تایید نمایش داده خواهد شد

تمامی حقوق این سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی شبنم می باشد. استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.
ShabnamNews.com All rights reserved 2014 ©