چــاپ
PDF
درشتر
ریزتر
روزنامه
تعداد بازدید: 441 بار
شبنم نیوز » فرهنگی

آلبوم نازجوانی با صدای حامد اسلامی منتشر شد

آلبوم نازجوانی با صدای حامد اسلامی منتشر شدشرکت راوی آذر کیمیا در تداوم حمایت از نسل جوان خلاق , متخصص و کوشا در عرصه موسیقی ایرانی و کلاسیک اینبار آلبوم 'نازجوانی ' به آهنگسازی مسعود نجفی و خوانندگی حامد اسلامی ازگروه نوای مخالف را تولید و منتشر کرد.
کد خبر :72668
۲۰:۵۷:۰۰ ۱۳۹۳/۰۹/۲۴

آلبوم نازجوانی با صدای حامد اسلامی بصورت گروهی (آنسامبل) در مایه موسیقی اصیل ایرانی دراستودیو ضبط شده است و آهنگساز بدنبال دو هدف تحرک ونشاط وایجاد تنوع واجتناب از یکنواختی است . در ریتم و فیگور و موتیفها ی پویا , قرینه سازی و واریاسیون تنوع و بافت در طول قطعات در حال تغییراند.

ناز جوانی دارای 10 شیار (تراک ) است : شکایت، شاد آمدم ، پیرعشق، سازوآواز بیداد ، رقصان، ساز و آواز اوج ، نوای عشق، نغمه، شادان، تازه تر از باران با اشعاری از رهی معیری , مولانا , عطارنیشابوری و عباس محمدی است.

نوازندگان این آلبوم : سجادسقایی ( بربط ) سیاوش عبدی (دف) سهیل نظری (تار) مجیدعلیزاده (ضرب ) علیرضادریایی (کمانچه) سعیدرضادولت آبادی (نی )مسعودنجفی (سنتور)صایب کاکاوند(تار) الیاس طغیانی (نی ) بهزادحسن زاده (کمانچه غیژک )بابک میرزایی (عود)مسعود فیروزی نژاد(ویولنسل) هستند.

آلبوم «نازجوانی» محصول موسسه راوی آذرکیمیا است که باگرافیک احسان عرب اسدی و صدابرداری حسن و حمید عسکری و میکس مسترینگ امیرمردانه از سوی پخشهای موسیقی جوان، آوای باربد، هنرشهر و رها از امروز عرضه شده است.

نظرات
ایمیل : نام :
* نظرات پس از تایید نمایش داده خواهد شد.
* در صورت لزوم نظرات ویرایش خواهد شد.
* تایید نظرات به منزله تایید عقاید توسط شبنم نیوز نمی باشد.

با تشکر از شما ، نظر شما پس از تایید نمایش داده خواهد شد

تمامی حقوق این سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی شبنم می باشد. استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.
ShabnamNews.com All rights reserved 2014 ©