چــاپ
PDF
درشتر
ریزتر
روزنامه
تعداد بازدید: 346 بار
شبنم نیوز » فرهنگی

آلبوم موسیقی "سبز چشمانش، بنفش صدایش" منتشر شد

آلبوم موسیقی "سبز چشمانش، بنفش صدایش" منتشر شد آلبوم موسیقی بی‌کلام سبز چشمانش، بنفش صدایش با آهنگسازی «روزبه آذر» به بازار موسیقی رسید.
کد خبر :71698
۱۵:۱۵:۰۰ ۱۳۹۳/۰۹/۱۶

در مجموعه آلبوم موسیقی سبز چشمانش، بنفش صدایش سعی آهنگساز بر پیگیری دقیق موسیقی‌سازی است. چنان‌که همواره در این تلاش است تا با موسیقی‌سازی، مفاهیم ارزشمند موسیقی بدون واسطه را گسترش دهد.

«والس آفتاب»، «چون روزهای آخر پاییز»، «غم غربت»، «یازده روز»، «سوم شخص دایم»، «باران‌های پونا» و «سبز چشمانش بنفش صدایش» محتوای شنیداری این آلبوم را تشکیل می‌دهند.

این اثر با نوازندگی گیتار و لاعود روزبه آذر، گیتار محمدحسین مصیاحی، گیتارباس روزبه زورچنگ، پرکاشن رضا ابو و ایمان نظیفی، داربوکا، بینگوبانگو و درامز امیر اسلامی ، فلوت و کلارینت علی فربدنیا، پیانو محمدجواد سام‌نژاد، وکال رامین برمر و شادی تدبیری همراه است.

آذر در یادداشتی برای این آلبوم نوشته است:‌ «برداشت از موسیقی‌سازی؛ بی‌انتها و بی‌حد و مرز است. معیاری نیست، خط سنجشی در کار نیست و کلامی وجود ندارد که ذهن مخاطب را به سویی بکشاند. چشم‌اندازی گسترده را پیش روی شنونده هوشیار می‌گذارد و اجازه می‌دهد، هرکس فراخور درونیات خود به سمتی سفر کند که درونش می‌طلبد. این آثار در حقیقت برگرفته از صداهایی از حوزه‌ی بالکان، آمریکای جنوبی واسپانیا به سرزمین موسیقایی من آمدند.»

«سبز چشمانش، بنفش صدایش» توسط موسسه فرهنگی هنری «راوی آذر کیمیا» منتشر شده است.

نظرات
ایمیل : نام :
* نظرات پس از تایید نمایش داده خواهد شد.
* در صورت لزوم نظرات ویرایش خواهد شد.
* تایید نظرات به منزله تایید عقاید توسط شبنم نیوز نمی باشد.

با تشکر از شما ، نظر شما پس از تایید نمایش داده خواهد شد

تمامی حقوق این سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی شبنم می باشد. استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.
ShabnamNews.com All rights reserved 2014 ©