چــاپ
PDF
درشتر
ریزتر
روزنامه
تعداد بازدید: 659 بار
شبنم نیوز » حوادث

مرگ جوان 17 ساله قمی در نزدیکی بوستان جوان

مرگ جوان 17 ساله قمی در نزدیکی بوستان جوانمدیرعامل سازمان آتش‌نشانی قم گفت: سقوط یک جوان 17 ساله در کوه‌های پشت بوستان جوان به سازمان‌ آتش‌نشانی گزارش داده شد که با اعزام نیروها جسد وی به نیروی انتظامی تحویل داده شد.
کد خبر :53979
۲۰:۳۹:۰۰ ۱۳۹۳/۰۶/۱۸

مرگ؛ عباس جعفری با اشاره به عملکرد 72 ساعته سازمان آتش‌نشانی قم گفت: 60 عملیات طی این مدت توسط نیروهای آتش‌نشانی انجام شد که یک مصدوم و یک فوتی به همراه داشته است و از این تعداد 26 عملیات به حریق، 26 عملیات به ایمن‌سازی و 8 عملیات به نجات اختصاص یافته بود.

وی در ادامه با اشاره به عملیات‌های حریق خاطرنشان کرد: این تعداد شامل 7 حریق ضایعات، 3 حریق مغازه،‌ یک حریق هتل آپارتمان، 4 حریق خودرو، یک حریق کابل برق، یک حریق علمک گاز، یک حریق دفتر زیارتی، یک حریق باغ، یک حریق کانکس نگهداری، یک حریق کارگاه نجاری، یک حریق صندوق صدقات، یک حریق منزل، 2 حریق درخت و یک انفجار داخل پارکینگ منزل است.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی زمان وقوع حریق صندوق صدقات را دیروز به دلیل بی‌احتیاطی و روشن کردن آتش در کنار صندوق صدقات اعلام کرد و گفت: انفجار در داخل پارکینگ به دلیل نشت بنزین از موتور سیکلت و بسته بودن محیط پارکینگ رخ داد البته چون کسی در داخل منزل حضور نداشت کسی آسیب ندیده است.

وی اظهار کرد: عملیات‌های ایمن‌سازی به 7 صید زنبور، 2 صید مار، 4 قطع آژیر، 2 نشت سوخت از خودرو، 2 رهاسازی گربه، 5 بازگشایی درب منزل، 3 باز ماندن شیرآب و یک واژگونی سواری پژو در جاده سلفچگان مقابل سیلو اختصاص یافت که این تصادف یک مصدوم نیز به همراه داشت.

جعفری با اشاره به عملیات‌های نجات عنوان کرد: 8 عملیات نجات شامل 2 محبوس شدن در آسانسور، 2 انگشتربری و 3 محبوس شدن داخل اتاق بود.

وی با اشاره به حادثه مرگ یک جوان اضافه کرد: سقوط جوان 17 ساله از بالای کوه پشت بوستان جوان منجر به فوت وی شد و علت سقوط عدم تعادل روانی بوده است.

نظرات
ایمیل : نام :
* نظرات پس از تایید نمایش داده خواهد شد.
* در صورت لزوم نظرات ویرایش خواهد شد.
* تایید نظرات به منزله تایید عقاید توسط شبنم نیوز نمی باشد.

با تشکر از شما ، نظر شما پس از تایید نمایش داده خواهد شد

تمامی حقوق این سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی شبنم می باشد. استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.
ShabnamNews.com All rights reserved 2014 ©