چــاپ
PDF
درشتر
ریزتر
روزنامه
تعداد بازدید: 1911 بار
شبنم نیوز » دانش خانواده

نوع طبع تان را بشناسید

نوع طبع تان را بشناسید طبیبان تنها کاری که میکردند این بود که ببینند شخص بیمار اصالتاً چه طبعی دارد و چه طبعی به او غلبه کرده است آنگاه با تغییراتی در رژیم غدایی بیمار و با کمک گیاهان و میوه های طبیعی او را به حالت طبیعی خود باز میگرداندند.
کد خبر :38042
۰۹:۲۶:۰۰ ۱۳۹۳/۰۴/۲۳

آیا میدانستید دلیل بسیاری از بیماریها ،عادات رفتاری، افسردگیها،استرسها،سکته ها،پرخاشگری،وسواس و ....به هم خوردن مزاج شخص میباشد که اکثراً در اثر رژیم غذایی نا متناسب با طبع شخص میباشد، بعنوان مثال خوردن عدس و ادویه جات برای افراد سوداوی مانند سم است ولی همین موارد برای افراد با طبع دم یا بلغم مفید است.

انار و خیار و دوغ برای افراد بلغمی بی حالی و ضعف میاورند حال آنکه برای افراد صفراوی به حکم داروی سلامتی هستند.!آیا میدانستید بیشترین سکته مربوط به اشخاصی میباشد که خلط سودای آنها غلبه کرده است!؟

نوع طبع تان را بشناسید

آیا میدانستید در طب ایرانی (که به نظر من اصطلاحی مناسبتر از طب سنتی میباشد) اکثر بیماریها را با تغییر رژیم غذایی روزانه درمان میکردند.طبیبان تنها کاری که میکردند این بود که ببینند شخص بیمار اصالتاً چه طبعی دارد و چه طبعی به او غلبه کرده است آنگاه با تغییراتی در رژیم غدایی بیمار و با کمک گیاهان و میوه های طبیعی او را به حالت طبیعی خود باز میگرداندند.

نظرات
ایمیل : نام :
* نظرات پس از تایید نمایش داده خواهد شد.
* در صورت لزوم نظرات ویرایش خواهد شد.
* تایید نظرات به منزله تایید عقاید توسط شبنم نیوز نمی باشد.

با تشکر از شما ، نظر شما پس از تایید نمایش داده خواهد شد

تمامی حقوق این سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی شبنم می باشد. استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.
ShabnamNews.com All rights reserved 2014 ©