چــاپ
PDF
درشتر
ریزتر
روزنامه
تعداد بازدید: 216 بار
شبنم نیوز » فرهنگی

عکس‌هایی از تهران در ونکوور

عکس‌هایی از تهران در ونکووریک هنرمند ایرانی مجموعه‌ای از عکس‌های خود را که از تهران، کودکان و روستاهای ایرانی تهیه کرده است، در گالری کارون شهر ونکوور کانادا به نمایش خواهد گذاشت.
کد خبر :17890
۰۹:۴۲:۲۰ ۱۳۹۳/۰۲/۱۴
شبنم طلوع اظهار کرد: حدود دو ماه دیگر -25 جولای سال جاری- در گالری کارون شهر ونکوور کانادا، یک نمایشگاه عکاسی برگزار خواهم کرد که در آن حدود 30 عکس خود را که محتوای اجتماعی دارند به نمایش می‌گذارم. این تصاویر از کودکان ایرانی، روستا‌های ایران و شهر تهران تهیه شده است.

عکس‌هایی از تهران در ونکوور

او با بیان اینکه عکاسی را در آکادمی نیاموخته است، اظهار کرد: به خاطر علاقه‌ای که به عکاسی داشتم به سمت این حرفه رفتم، به این ترتیب که تغییرات اجتماعی و شرایط حاکم بر ایران و اتفاقاتی مانند انقلاب 1357 این میل را در من به وجود آورد که کار عکاسی اجتماعی را آغاز کنم.

این هنرمند بیان کرد: علاوه بر عکاسی نقاشی هم می‌کنم و تا کنون بیش از 10 نمایشگاه برگزار کرده‌ام که اغلب آن‌ها، نمایشگاه‌های نقاشی بوده‌اند. در ژانویه در مسابقه‌ی عکس PSC که در کانادا برگزار می‌شود، جایزه‌ی اول را گرفتم. این مسابقه به این صورت است که در فراخوانی، گالری‌داران حدود 10 عکس برتر گالری‌های خود را به دبیرخانه‌ی این مسابقه ارسال می‌کنند و آن‌ها هم از میان عکس‌ها، عکس‌های نفرات برتر را انتخاب می‌کنند.

عکس‌هایی از تهران در ونکوور
عکس/شبنم طلوع

عکس‌هایی از تهران در ونکوور
عکس/شبنم طلوع


عکس‌هایی از تهران در ونکوور
عکس/شبنم طلوع
نظرات
ایمیل : نام :
* نظرات پس از تایید نمایش داده خواهد شد.
* در صورت لزوم نظرات ویرایش خواهد شد.
* تایید نظرات به منزله تایید عقاید توسط شبنم نیوز نمی باشد.

با تشکر از شما ، نظر شما پس از تایید نمایش داده خواهد شد

تمامی حقوق این سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی شبنم می باشد. استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.
ShabnamNews.com All rights reserved 2014 ©