پایگاه اطلاع رسانی شبنم توسط تعدادی از اعضای هییت علمی دانشگاه های مختلف و فارغ التحصیلان رشته های متنوع دانشگاهی در سال 1392 تاسیس گردید  و با اخذ مجوزهای لازم از معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران فعالیت رسمی خود را از تیرماه 1393 آغاز نمود.

 هدف از تاسیس این پایگاه اطلاع رسانی، ایجاد فضایی متفاوت در میان رسانه های مجازی می باشد. رسالتی که موسسین پایگاه اطلاع رسانی شبنم برای خود در نظر گرفته اند، ارائه تعداد محدودی خبر به روز، مفید و دسته بندی شده می باشد به نحوی که کاربران شبنم بتوانند در کمترین زمان ممکن تمامی اطلاعات مورد نیاز زندگی روزمره خود را از طریق این پایگاه به دست آوردند.

موسسین پایگاه اطلاع رسانی شبنم اعتقاد دارند در فضای کنونی رسانه ای کشور، خبر مناسب و مفید به اندازه کافی تولید می شود ولی در نوع عرضه  و نمایش و دسته بندی این اخبار برای کاربران تلاش زیادی صورت نمی گیرد. از این رو در پایگاه اطلاع رسانی شبنم تولید محتوای خبری در اولویت دوم کاری قرار می گیرد و اولویت اصلی و  سیاست کلی پایگاه اطلاع رسانی شبنم بر باز نشر اخبار منتخب خبرگزاریها و ارائه تحلیل های مناسب بر پایه این خبرها می باشد.

از سوی دیگر با گسترش وب سایتهای سرگرمی در فضای مجازی کشور ایران که غالبا بدون اخذ مجوزهای لازم اقدام به فعالیت می نمایند و نمایان شدن آثار مخرب این سایتها، پایگاه اطلاع رسانی شبنم دیگر خط مشی کاری خود را بر پایه ایجاد فضایی مناسب و سرگرم کننده در چهارچوب قوانین کشور ایران قرارداده است تا نیاز خبری این قشر از کاربران را نیز به نحوی مناسب و در فضایی غیر مخرب برآورده سازد.برای مشاهده ‌آیین نامه اخلاقی پایگاه اطلاع رسانی شبنم نیوز کلیک کنید

آدرس دفتر : کرج، بنفشه، بلوار آتش نشانی، محمدیان، مجتمع باران، واحد 18
تلفن : 32828074
مدیر مسئول : احسان مرادی، تلفن تماس مستقیم : 09123685248
تحریریه : کریم خزایی، محسن بیرانوند، احسان قدری، مسعود یوسفی، سعید میرخوشحال، مسعود بیرانوند، محمدرضا رسولی، وجیهه چگینی، زهرا رسولی، مرجان معصومی و نعیمه سادات حسینی
تمامی حقوق این سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی شبنم می باشد. استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.
ShabnamNews.com All rights reserved 2014 ©