شهر باستانی «کالکاتا » در ایتالیا
- شهر باستانی کالکاتا در 40 کیلومتری شمال شهر رم و برروی یک تپه واقع شده است .نخستین آثار از حضور انسان در این منطقه به دوران قبل از تمدن رم باستان باز می گردد.
شنبه ۱ مهر , 23 September
 شهر باستانی «کالکاتا » در ایتالیا
شهر باستانی «کالکاتا » در ایتالیا
ایرنا
شهر باستانی کالکاتا در 40 کیلومتری شمال شهر رم و برروی یک تپه واقع شده است .نخستین آثار از حضور انسان در این منطقه به دوران قبل از تمدن رم باستان باز می گردد.
 شهر باستانی «کالکاتا » در ایتالیا شهر باستانی «کالکاتا » در ایتالیا شهر باستانی «کالکاتا » در ایتالیا شهر باستانی «کالکاتا » در ایتالیا شهر باستانی «کالکاتا » در ایتالیا شهر باستانی «کالکاتا » در ایتالیا شهر باستانی «کالکاتا » در ایتالیا شهر باستانی «کالکاتا » در ایتالیا شهر باستانی «کالکاتا » در ایتالیا شهر باستانی «کالکاتا » در ایتالیا شهر باستانی «کالکاتا » در ایتالیا شهر باستانی «کالکاتا » در ایتالیا شهر باستانی «کالکاتا » در ایتالیا شهر باستانی «کالکاتا » در ایتالیا شهر باستانی «کالکاتا » در ایتالیا شهر باستانی «کالکاتا » در ایتالیا شهر باستانی «کالکاتا » در ایتالیاتمامی حقوق این سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی شبنم می باشد. استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.
ShabnamNews.com All rights reserved 2014 ©